Kolejne dwa odcinki programu "Sonda 2" już za nami, tak więc to najlepszy moment abyście mogli nieco więcej dowiedzieć się o poruszanych przez Tomasza Rożka tematach.

Trzeba przyznać, że we wczorajszych odcinkach zostały poruszone bardzo ważne sprawy, a mianowicie: roboty i sztuczna inteligencja, inteligentne miasta czy zanieczyszczenie powietrza.

Tym razem Tomasz nie występował sam. Jego pomocnikiem bowiem okazał się mały robot, któremu Tomasz próbował wytłumaczyć, że roboty nie są istotami posiadającymi samoświadomość.

Roboty>>   Sztuczna inteligencja>>   Ekologiczne miasta>>   Zanieczyszczenie powietrza>>

image3soen2robmotbl566

O tych i innych tematach możecie już teraz poczytać w naszym archiwum newsów (powyższe linki), do którego serdecznie Was zapraszamy :)

Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć któregoś z odcinków lub w ogóle żadnego nie widzieliście, to nic straconego. Wejdźcie tutaj (na VOD TVP) i szybko nadróbcie zaległości.

Aha, pamiętajcie, kolejne dwa odcinki programu naukowego "Sonda 2", z powodu Świąt, wyemitowane zostaną dopiero za dwa tygodnie - w poniedziałek, 4 kwietnia o godzinie 21:50 na TVP 2.