Sport elektroniczny w Polsce rozwija się w zawrotnym tempie, a doskonałym tego przykładem jest frekwencja podczas największych imprez organizowanych w naszym kraju.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów esportu, a przede wszystkim zawodników, grupa zapaleńców zdecydowała się na stworzenie w pełni polskiej profesjonalnej organizacji esportowej o nazwie Pride, która w pierwszych miesiącach działalności skoncentruje się na grze CounterStrike: Global Offensive.

Jak twierdzą założyciele, Pride to nie tylko duma, ale również ambicja i waleczność, dlatego postanowili postawić na młodych, niesamowicie perspektywicznych zawodników i przyjąć pod swoje skrzydła cały zespół Team Refuse (Neex +Soon), który wspierali już od połowy marca.

Chłopaki już pokazali swoje możliwości i w tym czasie wystąpili m.in. na turnieju INSOMNIA GamingFestival w Birmingham w Wielkiej Brytanii, gdzie zajęli drugie miejsce - ich przyszłość zapowiada się więc bardzo ciekawie!

Na co mogą liczyć reprezentanci? Przede wszystkim otrzymają pełne wsparcia techniczne oraz logistyczne, aby w pełni skupić się na rozwoju umiejętności. Dopełnieniem wszystkiego będzie gaming house, gdzie będą trenować pod okiem profesjonalnego trenera, ze wsparciem dodatkowego analityka i innych specjalistów, a profesjonalny sportowy psycholog zadba o ich kondycję psychiczną.

imagfpftiprodegamigkgo9io955512

Skład Pride:

Piotr ‘Morelz’ Taterka https://www.facebook.com/morelzyi/

Paweł ‘Reatz’ Jańczak https://www.facebook.com/reatzcsgo/

Kamil ‘Kamil’ Kamiński https://www.facebook.com/kamilbdg/

Konrad ‘Exus’ Jeńczeń https://www.facebook.com/KonradEXUSJeńczeń1010470099048593/

Michał ‘SooN’ Wójcicki https://www.facebook.com/soonbg/

Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizacji Pride - TUTAJ oraz jej profil na Facebooku - TUTAJ.