Nie jesteście fanami jedzenia przy stole pięknie zasłanym obrusem, siedząc na wygodnych krzesłach i patrząc raz w talerz, raz na twarze domowników? Marzycie o tym, aby degustować przepyszne danie z ważną dla Was osobą, jednocześnie podziwiając piękne widoki rozpościerające się za oknami?

Uber ma na to wspaniały sposób. All-Stars Restaurat to innowacyjny pomysł Ubera i Volvo na uczynienie z obiadu czy kolacji czegoś niezapomnianego.

Zamawiacie przez UberEats posiłek, który zostanie przygotowany przez światowej sławy japońskiego szefa kuchni Yukio Hattoriego. Wychodzicie z domu, wsiadacie do luksusowego i bezpiecznego Volvo XC90. Chwilę później dostawca UberEats wręcza Wam wyśmienitą kolację.

Jedziecie przez pięknie oświetlone miasto i w romantycznej atmosferze zachwycacie się sobą oraz wyśmienitym daniem. Brzmi magicznie i smacznie?

All-Star Restaurant wystartowało 14 marca w Tokio i trzeba przyznać, że jest to ciekawy pomysł na urozmaicenie sobie wieczoru. Uber twierdzi, że jeśli projekt przyjmie się, to pojawi się w innych miastach świata. Przypomnijmy, że UberEats działa od jakiegoś czasu w Warszawie (zobaczcie tutaj).

Źródło: Volvo Car Japan / Fot. UberEats