Terroryści w końcu dopięli swego. Fale zamachów terrorystycznych, które przetaczają się na naszych oczach przez całą Europę, a o większości jakich w ogóle nie mówi się w mediach lub mocno je wycisza, islamskim zamachowcom udało się zastraszyć ludność Starego Kontynentu i Ameryki.

Wielu mieszkańców Stanów Zjednoczonych i krajów Unii Europejskiej na co dzień żyje w obawie o swoje życie. W każdej chwili terroryści mogą bowiem wysadzić ich w powietrze lub rozjechać ciężarówką w pasażu handlowym.

Ludzie są tak zastraszeni, że gdy tylko usłyszą lub zobaczą niepokojące wydarzenia, natychmiast wpadają w panikę, a później już nie trudno o tragedię.

Najlepszym przykładem tego, jaka psychoza panuje teraz w społeczeństwie niech będzie sytuacja, która miała miejsce wczoraj na dworcu Penn Station na nowojorskim Manhattanie.

W wyniku wybuchu paniki rannych zostało 13 osób. Jej powodem były dźwięki paralizatora elektrycznego, którego użyła na dworcu policja w związku z agresywnie zachowującym się jednym z pasażerów.

Źródło: Twitter / Fot. Twitter