Na jednym z pól w angielskim hrabstwie Wiltshire ponownie pojawił tajemniczy piktogram. Mieszkańcy okolicy odkryli go dwa dni temu. Okolica ta od kilku lat jest światową mekką kręgów w zbożu.

dji_0074bbberer5

Nowe piktogramy, który powstały tu w ostatnich 30 dniach nie przestają zadziwiać wszystkich entuzjastów manifestacji obcych cywilizacji. Doszukują się oni w nich jakiegoś przesłania lub nawiązania do ważnych wydarzeń.

dji_0058bbb54545tgdgdg

Niestety, podobnie jak w przypadku poprzednich fascynujących dzieł sztuki, nikt nie wie, co tak naprawdę przedstawiają i jakie jest ich prawdziwe przesłanie. Jako ciekawostkę możemy podać, że w ostatnim piktogramie, z końca maja, pojawił się półksiężyc, a dwa dni później doszło do ataku terrorystycznego w Manchesterze na koncercie Ariany Grande.

dji_0024bbbfdfdfb6765

Tym razem w piktogramie zawarty jest m.in. pentagon. Czy ma to związek z wyborami w Wielkiej Brytanii? Mieszkańcy okolicy uważają, że tworzą je jacyś żartownisie, którzy dla zabawy niszczą ich zboża, ale pomimo pojawienia się już kilkudziesięciu tajemniczych symboli, do tej pory nie udało się nikogo przyłapać na gorącym uczynku.

Źródło: Crop Circle Connector / Fot. CCC