STY30

  Tak się pracuje w biurach Google'a i Facebooka

  Biuro Facebooka

  Łukasz Mielczarek Komentarze (6)

  Najsłynniejsze i najbogatsze firmy świata mogą sobie pozwolić na urządzenie swych biur tak, aby pracownicy każdego dnia czuli się jak w niebie. Zobaczcie najbardziej odjechane biura Google, Facebooka czy Skype'a.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  G.,

  Zgadzam się z I. Podobnie wygląda w większości biur w technopoliach z racji tego, że ludzie pracują tam głownie umysłowo a więc muszą mieć także warunki do relaksu, rozwijania wyobraźni itp. W takich korporacjach dobrze i efektywnie pracujący człowiek to zysk, a więc robią wszystko aby zagwarantować pracownikom jak najlepsze warunki.

  I,

  Tak działają firmy w branży kreatywnej. Relaks sprzyja dobrym pomysłom. Niestety w Polsce gówno się wie na ten temat, dlatego w niewielu polskich firmach sa tzw pokoje gier/zabaw dla pracowników.

  ja,

  Kto taplał się w korporacyjny szambie ten wie że to tylko obrazki po pierwsze dla reklamy po drogie na lep dla młodych i naiwnych :).

  Realistic,

  Wygląda to efektownie, ale nie zapominajmy, że to są wielkie firmy-korporacje. A w tych firmach liczy się tylko jedno - zysk, z resztą jak w każdej firmie. Stworzenie takich warunków pracy ma na celu "przetrzymanie w pracy" pracownika jak najdłużej. Nie myśl, że cały dzień będziesz się bawił w dj-a (foto) czy grał w bilard (foto).

  me,

  "Biuro Microsofta" chyba jednak "Biuro Microsoft"

  pixad