KWI26

  Najstraszniejsze horrory

  Egzorcysta (1973)

  Filip Geekowski Komentarze (15)

  Aktorka Chris McNeil, zaniepokojona dziwnym zachowaniem córki, zwraca się o pomoc do lekarzy. Wyniki badań potwierdzają wstępną diagnozę, że Regan jest całkowicie zdrowa. Tymczasem stan dziewczynki się pogarsza. Kiedy aktorka wraca z planu zdjęciowego do domu, córka nagle atakuje matkę, która jest zmuszona przywiązać ją do łóżka. Zdesperowana Chris teraz szuka pomocy u młodego księdza, ojca Karrasa. On dochodzi do wniosku, że szatan opętał Regan. Chcąc wypędzić z niej diabła, Karras wzywa doświadczonego egzorcystę, ojca Merrina.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Barbatus,

  Czyli nowe zestawienie wg geeków : -Lśnienie (1980) -Duch -Oblicza śmierci -Omen -piątek 13-stego -Teksańska masakra piłą mechaniczną -Dom na przeklętym wzgórzu -Haloween -Martwe zło Jako miłośnik horrorów to polecam monitor/tv w odległości takiej aby zakres wzroku był MAX na ramce monitor/tv i słuchawki na 50-75%. Nawet gumowate zwłoki, plastikowe flaki albo nawet papierowy samolocik jest w stanie wyruchać nas wtedy z fotela :)

  Mario,

  Zemsta po latach...polecam!!!

  pucu,

  Czemu powtarzacie ciągle te same bzdury w filmie DUCH dom stał na cmentarzu ale nie indiańskim.Obejrzyjcie ten film zanim zaczniecie pisać

  kondex,

  zajebiste zestawienie, Chucky, Piła, Contagion, kto to zestawiał, beznadzieja, dobrze że przynajmniej japońskimi dziełami nas nie potraktował geek

  Centix'94,

  łe tam, te horrory z lat '80 i '90 to największe badziewia. jakbym miał 8 lat to może bym się ich bał. teraz wychodzą o wiele pelsze horrory. Nie lubie takich filmów od których dostaję mdłości, jakieś flaki, galareta, itp kicz niesamowity. Najlepsze horrory to Japońskie(np. Ju-On, Ringu, Noroi), Koreańskie(Lustro, Tale of Two Sisters,) i niektóre amerykańskie(Sinister, Grave Encounters, kobieta w czerni)

  pixad