PAŹ21

  "Powrót do przyszłości" - przyszłość mamy już dziś?

  1. Czy przyszłość mamy już dziś? Zobaczcie!

  Filip Geekowski Komentarze (8)

  W drugiej części "Powrotu do przyszłości" możemy zobaczyć wiele nowinek technicznych, które w czasach kręcenia scen do filmu, były czymś naprawdę kosmicznym. A jak to jest dziś, czyli w czasach, w których toczy się akcja tego kultowego filmu? Zobaczcie całą galerię.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Mł. Ogn. Łukasz,

  skaner biometryczny nie da się oszukać jeżeli będzie skanował nie odcisk palca tylko linie naczyń włosowatych w tym czy jest przepływ krwi temperatura

  hbx,

  Bankomaty biometryczne, gdzie wypłaca się pieniądze po przyłożeniu palca są już od kliku lat. Można je spotkać nawet w Polsce - to nie fikcja. Tyle że nie jest to skaner linii papilarnych, te za łatwo oszukać.

  skodoman,

  Do;milovnik filmů i innych zainteresowanych... Film jest wspaniały i niepowtarzalny,a DeLorean jest śliczny.... Lecz niewielu ludzi wie,iż zastosowano w nim dżwignie kierunkowskazów,zmiany świateł,klaksonu i wycieraczek ze spryskiwaczem szyby(te pod kierownicą),wprost z popularnej w owym czasie SKODY 105/120 i pochodnych tegoż modelu.... Jeżdżę pojazdem przyszłości,który ma 32lata??? ;D

  much,

  płatność liniami papilarnymi yyyyy apple pay?

  realista,

  Bo najpierw chcą wydoić ludzi z kasy z "tej" technologii później jak "nowa" staje się tania i opłacalna to dowalamy wysokie ceny i mówimy, że jest nowa i musi być droga i doimy ludzi jeszcze bardziej i tak jest zawsze (patrz dyski SSD)

  pixad