LIS9

  Szokujące eksperymenty na ludziach „w imię nauki”

  Szokujące eksperymenty na ludziach „w imię nauki”

  Karolina Majchrzak Komentarze (14)

  Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że badania naukowe nie zawsze są zgodne z naszym sumieniem, ale bez ich przeprowadzania nie bylibyśmy w stanie się rozwijać. Okazuje się jednak, że historia zna przypadki tak szokujących eksperymentów na ludziach, że aż trudno w nie uwierzyć – celowe napromieniowania, „udawanie” leczenia czy głodzenie to tylko niektóre z nich. Przed Wami najbardziej szokujące eksperymenty przeprowadzane w imię nauki:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Witek,

  @Hmmm..., wolę nie wiedzieć skąd bierzesz te wszystkie "rewelacje"...

  Hmmm...,

  MONSANTO . Ich zmodyfikowana żywność i chemikalia spożywamy dziś ... chcemy tego czy też nie . Ot , polityka ; i politycy . Roundup , środek na chwasty wchłaniany jest przez odporne genetycznie zmodyfikowane rośliny ; potem to jemy ... W laboratoriach jednoznacznie stwierdzono , że zwierzęta po stałym spożywaniu takich produktów stają się bezpłodne . Nawet jeśli jemy samodzielnie wyhodowaną rzodkiewkę czy truskawkę , to można być pewnym , że ma w sobie jakąś część zmodyfikowaną genetycznie - "Nasze" rośliny są zapylane pyłkiem z roślin genetycznych ; nośnikiem są owady . CZY OBECNIE NIE EKSPERYMENTUJĄ NA NAS ? (pomijam kwestię rozpylanych środków chemicznych przez rejsowe samoloty - Chemtrails ) .

  lili,

  @Miska popieram to co piszesz całym sercem!

  ada,

  Prawie wszystkie barbarzyńskie eksperymenty przeprowadzono w USA - i wszystko jasne. Zbrodniarze.

  Miska,

  Badania na zwierzętach, ale jełop!! Zwierzęta po pierwsze różnią się od ludzi a po drugie to jest zwykły chamski przymus innej gatunkowo istoty i człowiek nie ma do cholery takiego prawa!!! Niech sobie robią eksperymenty na tych co wyrażą na to zgodę albo na mordercach czy gwałcicielach, mało takich ???

  pixad