LUT22

  Michael Jackson nie chciał, żebyśmy o tym wiedzieli!

  Michael Jackson nie chciał, żebyśmy o tym wiedzieli!

  Karolina Majchrzak Komentarze (18)

  Michael Jackson był (a według niektórych ciągle jest i będzie już zawsze) niekwestionowanym królem muzyki pop i jednocześnie bardzo ciekawą postacią, która wciąż kryje wiele tajemnic. Często słyszeliśmy o różnych kontrowersyjnych pomysłach i zachowaniach piosenkarza, ale okazuje się, że była to tylko część jego bogatej osobowości. Postanowiliśmy więc zaprezentować Wam kilka faktów z życia Michaela Jacksona, które wolałby zachować w tajemnicy:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Ja,

  Szympans Bubbles? Czy ja tylko widzę nawiązanie w Dragon Ballu do niego? Widocznie Akira Toriyama był fanem MJa :D Buty antygrawitacyjne znane są już od dawna. A także to, że on je wymyślił na potrzeby wykonania gravity leana podczas koncertu na żywo (w teledysku zrobiły to za niego linki). To nawet osoba nie będąca fanem wiedziała :) MJ kochał dzieci. Ale na pewno nie w złym sensie. Ludzie uwielbiają doszukiwać się 2 czy 3 dna na siłę. Zwłaszcza, jeśli każą swojemu dziecku skłamać, by dostać od znanego bogatego piosenkarza pieniądze za rzekome molestowanie, którego nigdy nie było. Mamusie niektórych dzieci takie są. I to nie od dziś wiadomo. Zresztą dzisiaj też dzieci wykorzystuje się dla zysków, niekoniecznie nawet pieniężnych. Chociaż zabieranie dzieciom kasy od babci też jest bardzo popularne. Wystarczy... że babcia przekaże mamie, mama celowo ukryje ten fakt. A gdy zostanie nakryta, to powie "zapomniałam". A co jak czyjaś mama jest nawiedzona i robi to na większa skalę jak właśnie fałszywe oskarżenie bogatego, żeby wyssać z niego kasę. To samo się, swoją drogą, robi dzisiaj z gwałtami. Znany człowiek? ON MNIE ZGWAŁCIŁ! Albo żona autora jakiejś nieznanej książki o czarodzieju pozwała J.K.Rowling za plagiat, bo był tam turniej magiczny, rzekomo zgapiony z książki jej zmarłego męża. Trzeba wykorzystać nawet męża, który umarł, żeby zarobić, nie? Tak samo się robiło z MJem. Że niby molestował dzieci. A to, że je bardzo kochał, łatwo było można podkolorować w ten sposób, nie? MJ chciał być superbohaterem. W filmie Moonwalker takim się stał. Od zawsze fascynowało go coś takiego. Był to dobry człowiek, który naprawdę przysłużył się ludzkości i miał dobre serce. Bo nie chciał być superbohaterem, który jest cool, a takim, który rzeczywiście pomaga. Fascynowały go tez roboty i takowym stał się w w.w. filmie. Kiedyś myślałem, że te ploteczki, że specjalnie staje się biały, bo jest rasistą. Ale na szczęście dowiedziałem się o prawdzie. Ale na świecie są ludzie, którzy wciąż w to wierzą. Smutne, że przez złych ludzi, możemy wierzyć, że dobra osoba jest bad guyem. I nie należy takich osób za to winić, często są ofiarami oszustwa osób, którzy te plotki wymyślili. Komora tlenowa... niestety nie dożył 150 lat. Taka kuracja tlenowa przyspieszyła wręcz jego śmierć, co jest smutne w jego przypadku. On nie dość, że był taki dobry, to próbował zapłacić, by żyć dłużej. Tlen jest trucizną, jeśli podawany jest w nadmiarze.

  Performer,

  Rzeczywiście, naprawdę zaskakujące te fakty. Nikt o tym nie wiedział, bo Michael chciał to zachować w tajemnicy, ale Wasz portal nam to zaprezentował. Super, wspaniale. A tak już zupełnie na poważnie. Ten ,,artykuł" (jak większość artykułów tutaj jak widzę) jest po prostu marny. Błędy rzeczowe, ,,język taniego brukowca szukającego sensacji w czymś, gdzie jej nie ma", do tego wbrew tytułowi, treść tekstu nie jest niczym nowym. Pomijam już fakt stylistyki i języka oraz tego, że ten tekst nie do końca spełnia wymogi czegoś co w dziennikarstwie nazywamy artykułem. To bardziej krótki tekst zbudowany na podobnej zasadzie jak plotkarskie newsy. Kilka błędów już zostało wymienionych. Ja tylko zwrócę uwagę na informacje odnośnie bielactwa. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę choroby, a najlepiej oryginalną nazwę, czyli vitiligo. To samo w przypadku umowy ekstradycyjnej, niedoboru alfa 1 antytrypsyny innych rzeczy. Nie chodzi mi już o to, że w większości napisaliście kłamstwa odnośnie Michaela, bo pewne rzeczy są nie do końca do zbadania, ale po prostu rażą w oczy błędy rzeczowe, które już można sprawdzić choćby poprzez wyszukiwarkę.

  blanket,

  Michael był i zawsze będzie najlepszy.Miał wielkie serce ,kochał ludzi ,zwierzęta,przyrodę.Był bardzo inteligentny,dużo czytał.Taniec,śpiew,teksty piosenek,koncerty,ubiór ,to było mjstrzostwo...Już w latach 80 tych mówił że gazety napiszą każde kłamstwo aby się dobrze sprzedać....Kocham Michaela i podziwiam......

  antoni,

  Cytat: ".. szympans trafił do sanktuarium...". Niedokształcony "dziennikarz" to napisał.

  Fff,

  Nikt nie uczynił tyle dobrego dla Świata na rzecz biedy,zwierząt i klimatu co Jackson

  pixad