CZE11

  Kreatywne podejście do parzenia herbaty

  Źródło: http://donkey-products.com/en/137/tea-party-royaltea Krzysztof Żołyński Komentarze (6)

  Herbata jest drugim co do popularności napojem na świecie – zaraz po wodzie. Jak wynika z danych FAO, czyli agendy ONZ zajmującej się żywnością, codziennie na świecie wypijanych jest sześć bilionów filiżanek herbaty. Jest wiele powodów, żeby sięgnąć po ten napój. Dzisiaj odkryliśmy kolejny. Jak donoszą badania, herbata ma dobry wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Jednak już sama przyjemność z jej picia jest czymś niesamowity. Frajda z pewnością wzrasta, gdy do filiżanki trafiają torebki z herbatą, będące całkowicie niespotykanymi dziełami kreatywnych artystów.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Monis,

  Przepiękna ta ryba.

  Tsootsi,

  Te ryby są obrzydliwe, wyglądają jak jakieś kijanki, i te ostatnie koronkowe wyglądają jak zrobione z materiału koronkowego ze stanika jakiś starych kobiet, ohyda, co do reszty ujdą ale nie są jakieś super kreatywne, poza tym robione maszynowo, nikt ręcznie by tyle ich nie robił zwłaszcza że ręczne byłoby jeszcze bardziej obrzydliwe, jakoś nie wyobrażam sobie picia herbaty z saszetki którą robiły opocone czy nieumyte ręce, które były nie wiadomo gdzie wcześniej, a rękawiczki, kto tego dopilnuje, fajne są te sitka w kształcie rekina czy ludzików albo nurka do których wsypuje się herbatę i zaparza, to jest fajniejsze :) i wielokrotnego użytku a nie do wyrzucenia po jednym zaparzeniu.

  friko,

  Ta kreatywność pewno wyniesiona z przedszkola i tak to się zatrzymało w tym stadium.

  gs,

  Prawie na pewno nie popisał się tłumacz - w USA stosują "tysięczny" sposób liczenia dużych liczb, a nie "milionowy" jak w Europie - nie stosują (w USA) miar z końcówką "liard" (miliard, biliard, tryliard...), ichni "bilion" to na nasze zwyczajny miliard. "6 miliardów filiżanek dziennie" ma ręce i nogi, wszystko gra.

  P K,

  czyli każdy mieszkaniec ziemi wypija 1000 filiżanek???

  pixad