LIS28

  Zdjęcia celebrytów jakich nie widuje się w gazetach

  Kurt Cobain - 1993

  Krzysztof Żołyński Komentarze (7)

  Nie trzeba być wybitnym znawcą życia celebrytów, żeby zaobserwować, że w mediach pojawiają się ciągle te same zdjęcia. Część z nich stało się już wręcz kanonem i bardzo mocno kojarzą się z daną osobą. W naszej galerii postaraliśmy się umieścić takie, które widuje się niezmiernie rzadko albo wcale.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  podesta,

  ha, puścił, ale niusa nie widać na głównej - zakład nieważny - chodzi o to jak duża jest ekspozycja, musi być masowa, żeby był efekt. TPTB uważają, że mają to contained. Naprodukowali całą masę dezinformacji w postaci durnych filmików o absurdalnej długości (kiedy najważniejsze dowody można przedstawić w 5 minut) i szprycują tym wszystkie media społecznościowe. Zobaczymy, wszystko zależy od tego czy Trump dojedzie do swojej inauguracji. Jeżeli się nie uda to sprawę zakopią tak jak dziesiątki innych. Pozdro dla moda. Pamietaj, że od tego jak wykonujesz swoją robotę zależy przyszłość tego świata i twoich dzieci, jeśli je masz. Wiesz dobrze o czym mówię.

  jala,

  Mewryl Streep, jedna ze znakomitszych aktorek, zdaniem autora - w tym samym szeregu co np.nasza celebryta Pani Mucha. Brak taktu, wstyd i wiesniactwo

  podesta,

  Bardzo interesujące. W szczególności dlatego, że Hollywood i najwyższe kręgi władzy są od niedawna powszechnie znane tzw. wolnego świata z tego, że są są zamieszane w pizzagate. Ciekawe czy szanowny moderator to puści. Stawiam krugerrandy przeciw orzechom, że nie.

  Hania,

  Interesujące zdjęcia, bo w większości nie ustawiane, nie retuszowane i ludzie na nich też jeszcze bez poprawek ;) Zdecydowanie moim faworytem jest Putin - gdyby ktoś wrzucił dziś taką fotkę na fb czy inne dziadostwo (o ile w ogóle cenzura by je przepuściła), to natychmiast zostałby posądzony co najmniej o skłonności pedofilskie i wzięty pod obserwację opieki społecznej.

  Dakota,

  Była wyjątkowym, nie tłustym , pięknym dzieckiem .Szkoda że czasoprzestrzeń się na niej nie zagięła.Życzę nastolatkom w Polsce takiej figury bo urody naszym dzieciom nie brakuje,więc:uwaga na śmieciowe jedzenie,

  pixad