GRU29

  Najlepsze zdjęcia kosmosu 2016 roku

  Mgławica IC 417 zwana też The Spider

  Źródło: NASA Krzysztof Żołyński Komentarze (7)

  Wybierać zdjęcia z archiwum NASA to tak jakby liczyć krople wody w oceanie, ale postaraliśmy się wybrać dla Was fotografie najciekawszych obiektów w kosmosie. Mówi się, że oglądanie zdjęć kosmosu uczy pokory, gdyż uświadamia nam dumnym homo sapiens, że jesteśmy jedynie malutkim trybikiem czy też ziarenkiem w ogromie otaczającego nas wszechświata. Oto nasz wybór.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  dr okulista,

  Jakie zdjęcia ,przecież to jest wszystko poprawiane na komputerze,w rzeczywistości to tak nie wygląda .I czym się tu podniecać .

  do sewerer,

  Proszę nie mieszać do każdego tematu wątków ideologicznych. No chyba, że pan musi, bo jest nawiedzony...

  do se,

  Proszę nie mieszać do każdego tematu wątków ideologicznych. No chyba, że jest pan nawiedzony...

  do sewerer,

  Niech pan teraz te słowa o bucie odniesie do swojego własnego wpisu. Wyrokuje pan o czymś, o czym wyrokować nie jest zdolny. Zaś frazę o "niesłyszeniu we Wszechświecie" proszę zderzyć ze zwykłą logiką: nikt z nas nie wie, czy we Wszechświecie jest ktoś, kto może słyszeć. Choć nie, pan zdaje się w - odóżnieniu do pozostałych Ziemian - wie wszystko... P.S. Proszę nie mieszać do każdego tematu wątków ideologicznych, bo jest w końcu wkurzajace.

  sewerer,

  Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że te kolory nie zawsze wynikają z pasma promieniowania widzialnego, a często są tylko odwzorowaniem promieniowania, którego człowiek nigdy by nie zauważył swym okiem. Po prostu przyporządkowuje się promieniowanie radiowe lub rentgenowskie zakresowi barwowemu.

  pixad