STY7

  Wierny pies czekał miesiąc na rodzinę, która go porzuciła

  Źródło: https://www.thedodo.com/dog-left-mattress-move-detroit-206170845 Krzysztof Żołyński Komentarze (33)

  Jedna z amerykańskich rodzin wyprowadziła się ze swojego domu w Detroit. Pozostawiła po sobie materac, poduszki, trochę połamanych mebli, śmieci i … psa. Zwierzę okazało się tak lojalne, że przez miesiąc czekało na swoich właścicieli pod byłym domem, licząc na to, że po niego wrócą.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Abdul,

  Mógł wrócić do radiowozu

  Maria,

  ohoh , drżymy bo to jest historia o psie, nie o dzieciach czy aborcji. Jeśli jest się "człowiekiem" dla zwierząt to tym bardziej będzie dla dzieci.

  Blackout,

  @ohoh, mam nadzieję, że jesteś mega słabym trollem, bo doprawdy nie wiem jakim idiotą trzeba być, żeby wierzyć w legalnie przeprowadzoną aborcję na półrocznym płodzie... Takie rzeczy to chyba tylko u Mengele.

  ohoh,

  Bardzo tu drżycie nad porzuconymi pieskami, chwała wam, ale nie bardzo widzę troskę o dzieci. A od tego zależy los biednych piesków w przyszłości, choćby dlatego warto wspomnieć np. o chłopcu, który przeżył aborcję, został wyskrobany w szóstym miesiącu, więc dał radę trochę oddychać, nawet cicho płakać. Lekarzy zaalarmował ksiądz, który przyszedł pomodlić się nad ciałem. I raptem chłopiec nie był już odpadem medycznym, stał się człowiekiem, dostał inkubator, kroplówki, stoczono kilkudniową walkę o jego życie, nieudaną zresztą. A mógł zostać dzielnym obrońcą praw zwierząt...

  żabka,

  znam taką rodzinę że jak pies niepotrzebny to wywozi się pod osiedla by ktoś się zlitował a chore koty do lasu - o tym wszystkim wiedzą dzieci -mnie to przeraża i mówię im że z wyrachowania powinni tego nie robić jeśli nie ma w nich uczucia - bo na starość dzieci odpłacą tym samym a w tym przypadku to jest skur....two i taki bydlak zasługuje na karę pod postacią wyizolowania ze społeczeństwa -powinien nosić na sobie kartkę z napisem <;jestem bydlakiem.> -plujcie na mnie- taka jest moja opinia w tym temacie

  pixad