Maybelline startuje z nową kampanią, której twarzą jest mężczyzna

Źródło: https://www.instagram.com/mannymua733/ Krzysztof Żołyński Komentarze (39)

Firma kosmetyczna Maybelline rusza z kampanią promocyjną nowej linii kosmetyków, której twarzą będzie po raz pierwszy mężczyzna, znany w sieci z tego, że przygotowuje filmowe poradniki makijażu.

Zobacz najnowsze galerie

Podziel się z innymi


Ostatnie newsy

Tagi

Komentarze

 

jarus,

koniec cywilizacji białego człowieka nadciąga

hana,

Obrzydlistwo !!

gość,

Męski makijaż był znany od starożytności - w Egipcie mężczyźni malowali oczy i nosili peruki, w Rzymie dowódcy wojskowi starannie malowali twarze przed bitwą - i nikt tego nie uważał za niemęskie. Przez następne stulecia moda na malowanie twarzy wracała wiele razy, w dwudziestym wieku też kilkakrotnie, i czemu tym razem dosukiwać się problemów? Facet robi to, co lubi, umie być twórczy, i z całą pewnością nikogo nie krzywdzi - proponowałabym, żeby "święcie oburzeni" też spróbowali osiągnąć chociaż tyle, zamiast zabraniać innym cieszyć się życiem tak, jak chcą.

prawy,

Nie ma świata - skończył się!

anonim,

przestraszyli się faceta w makijażu... hahahahahahahaahahahahaha " ja, 09.01.2017 22:05:05 dlaczego teraz panuje moda na takie trendy?? spódnice reż założy" no Szkoci Tak, Od DAWNA, na świecie ubiorem męskim są także spódnice, bądź coś co ewidentnie ją przypomina, np w Nowa Zelandia, plemiona

pixad