Tylko Amerykanie potrafią to zrozumieć …

Tylko Amerykanie potrafią to zrozumieć …

Źródło: pixabay.com Daniel Górecki Komentarze (30)

Ameryka – kraina mlekiem i miodem płynąca, prawda? Tak do dziś uważa wielu z nas, ale mówiąc szczerze nie ma w tym zbyt wiele prawdy. Amerykanie pracują tak samo ciężko jak inne narodowości, a ostatnie zawirowania ekonomiczno-gospodarcze dotknęły ich w większym stopniu niż Europę. Poza tym, to całkiem dziwny kraj, w którym niektóre obyczaje, prawa i zachowania potrafią zrozumieć tylko „tubylcy”. Nie wierzycie? Przekonajmy się:

Zobacz najnowsze galerie

Podziel się z innymi


Ostatnie newsy

Tagi

Komentarze

 

Kusznik,

I gdzie te okrutne dane? Skoro spożywcy w USA wywalczyli sobie 19 dolarów na godzinę, to jak to się ma do naszych 12 PLNów, a reszta - co kraj to obyczaj. Niemcy też chylą się ku upadkowi - Jugenamt odbiera dzieci rodzicom stawiając absurdalne zarzuty, Francja gnije od środka, a w całej unii rośnie bezmyślność i naciągactwo poczynając od Brukseli. W Rosji skrajna bieda ze skrajną głupotą Putina walczą o prymat z oligarchami, Syrią i Donieckiem. Norma.

Ziutek K.,

"52% społeczeństwa deklarowało ekstremalny patriotyzm" - typowe dla neofitów. Brak naturalnej więzi narodowej zakrzykują patriotycznym wrzaskiem. Jak z wiarą - im więcej boga na ustach, tym mniej w sercu.

KK,

@KK: "nie licząc zabytków starożytności i średniowiecza z Europy, Azji i Ameryki..." - koryguję cudze błędy i sama strzelam takie, że szkoda pisać... oczywiście "nie licząc zabytków starożytności i średniowiecza z Europy, Azji i AFryki".

WENDEN,

Amerykanie jadą do BRAZYLI lub do MEKSYKU NA SEX TURYSTYKE

Ahmedinejad,

Dlatego oni zawsze muszą atakować, ostatnio zaatakowali Pana Assada z Syrii...

pixad