MAR7

  Są razem od 37 lat i wciąż noszą pasujące do siebie ubrania 

  Źródło: https://www.instagram.com/bonpon511/?hl=en Krzysztof Żołyński Komentarze (17)

  Podczas gdy niektórzy z nas mają problem, aby znaleźć skarpetki z jednej pary, w Japonii mieszka małżeństwo, mające na liczniku 37 lat wspólnego życia, które zawsze ubiera się w ubrania pasujące do siebie stylistycznie i kolorystycznie.   Taka dbałość o szczegóły sprawia, że przyciągają spojrzenia przechodniów, a także użytkowników internetu. Ich profil na Instagramie (bonpon511) obserwuje ponad 65 tyś. Osób.   Mimo, że dawno przekroczyli 60-tkę, to wciąż nie brak im wyczucia modowych trendów i dobrego gustu. 

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  ahoj,

  widzę ze i tutaj brakuje nam poczucia humoru, tylko krytyka stylu itd mile sympatyczne ludziaki, nie wiadomo od kiedy się tak ubierają ale wyglądają na zadowolonych przynajmniej w przeciwieństwie co do niektórych polskich krytykantów A może ta Pani jest krawcową? i szyje mężowi z tego co jej zostało ?? ...:)

  Dorothy,

  sympatyczni

  aspol,

  bazują na kilku kolorach i gładkich tkaninach (jedynym wzorem krata), to łatwa sprawa. Gdyby pani zaczęła się ubireać w kwiatki, byłoby trudniej.

  Tofik,

  Bardzo pozytywnie. Bardzo sympatycznie. Może nie do końca modnie, ale ja na modzie za bardzo się nie znam, więc nie ocenię, tym bardziej, że część Japończyków ma prawdopodobnie inny niż ja gust Jeśli to przejaw Miłości to wspaniale. Jeśli dodatkowo ich Miłość przejawiająca się w "dopasowanym" ubiorze wsparta jest względami finansowymi [a nie odwrotnie] to tym lepiej :) . Dużo zdrowia i 100 lat :) .

  Nick,

  Dramat..... :-)

  pixad