MAR10

  Realistyczne malowania ukazują co mamy pod skórą

  Źródło: https://www.facebook.com/Danny-Quirk-Artwork-283073600976/?ref=p Krzysztof Żołyński Komentarze (5)

  Danny Quirk jest młodym Amerykaninem, który uczynił z anatomii sztukę. Używając płynnego lateksu oraz farb maluje na ciele bardzo realistycznie odwzorowane anatomiczne detale, kryjące się pod skórą dokładnie w miejscu gdzie zostały umieszczone. Jak mówi sam autor, zdaje sobie sprawę, że sposób w jaki wyraża zainteresowanie anatomią człowieka może być dla niektórych dziwne. Dla niego samego malowanie fragmentów wnętrza ludzkiego ciała jest czysto artystyczną formą. Dzięki pracom Danny'ego Quirka powstaje bardzo oryginalny atlas anatomii człowieka. Artysta ma plan, aby wydać to w formie drukowanej, ale póki co ograniczają go fundusze oraz ilość wykonanych „sekcji”.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  to pikusia cyborg,

  Oj, znudziło się pokazywanie ohydnej golizny no to teraz przyszła kolej na wnętrza: wątroby, serca, flaki , trzustki...

  A.,

  Obrzydliwe...

  Ptyś,

  Super wrażenie trójwymiarowości! Do rzeźnika - coś ci się pomieszało, to właśnie miało wyglądać jak z atlasu, od ociekającej krwi masz halloween ;)

  rzeźnik,

  to niby ma być realistyczne ? koleś chyba nigdy w życiu nie widział jak wygląda mięso w środku - śliskie, ociekające krwią i innymi płynami ustrojowymi ... te jego malowidła wyglądają jak z atlasu anatomicznego o strasznie wyblakłych kolorach ...

  M.,

  Bardzo fajne.

  pixad