KWI6

  Charles Manson – tylko psychopatyczny morderca?

  Charles Manson – tylko psychopatyczny morderca?

  Źródło: commons.wikimedia.org Daniel Górecki Komentarze (4)

  Wszyscy znamy Charlesa Mansona, bo czynów, których się dopuścił w latach 60. ubiegłego wieku, nie sposób zapomnieć. Najsłynniejszy jest oczywiście ten z sierpnia 1969 roku, kiedy to jego „ekipa” w brutalny sposób zamordowała żonę Romana Polańskiego, Sharon Tate, będącą w dziewiątym miesiącu ciąży oraz jej czterech gości, a następnie wymalowała na drzwiach ich krwią napis „PIG”. Warto jednak pamiętać, że Manson przejawiał „skłonności przestępcze” już na długo przed tym wydarzeniem i po raz pierwszy wylądował w zakładzie poprawczym mając … 9 lat! Przed Wami więcej takich tajemniczych faktów o najsłynniejszym mordercy w historii:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Kamil 33,

  Polańskiemu nie daruję. Zamordowali mu kobietę, i tu rozumiem współczucie. Za pedofilię, jest dla mnie śmieciem. Nie ważne jak na to patrzeć, rażąco wykroczył poza normy społeczeństwa w którym żył. Osobiście, nie rozumiem jak dorosły może z dzieckiem.

  Tommy,

  Nie dziwię się gościowi,że miał tego typu odchyły.Matka 16 lat i prostytutka na dodatek chciała go sprzedać za jednego browara.Myślę,że to wszystko poryło mu banię.

  al,

  zgadzam sie,ochyda

  ja,

  Prostytucja to dno , nawet najpiękniejsza czy najpiękniejszy w tym zawodzie jest dla mnie kimś obleśnym zdemoralizowanym

  pixad