KWI26

  "Przed" i "po" - tak zmienia się ciało po odstawieniu alkoholu

  "Przed" i "po" - tak zmienia się ciało po odstawieniu alkoholu

  Źródło: boredpanda.com/before-after-sobriety-photos Karolina Majchrzak Komentarze (49)

  Wszyscy doskonale wiemy (no dobra, przynajmniej większość z Was), jak wygląda dzień na kacu – nasz organizm dobitnie pokazuje nam, że nie podoba mu się spożywanie alkoholu w większych ilościach i robi wszystko, żeby nas zniechęcić. I w sumie słusznie, bo jak się okazuje regularne spożycie „procentów” mocno wpływa na nasze zdrowie i wygląd, o czym się zaraz przekonacie. Przed Wami galeria osób, które zdecydowały się pokazać światu, jak wyglądały w czasach, kiedy alkohol był dla nich na porządku dziennym oraz po jego odstawieniu. Różnica jest naprawdę szokująca i dająca do myślenia, zresztą zobaczcie sami.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  tytus,

  Chyba niektórzy powinni wrócić do nałogu :-)

  xdxd,

  wystarczy patrzeń na oczy przed i po :)

  pola,

  dlaczego każda z przedstawionych postaci schudła po odstawieniu alkoholu, kazda i to bardzo duzo, to jakas kuracja odchudzajaca czy odwyk?

  dh,

  Generalnie wystarczy się ogolić, żeby lepiej wyglądać.

  sober,

  Kompletny idiotyzm: nie piję od kilku lat i nie ma to szczególnego wpływu na mój wygląd; raz tyję, raz chudnę, kondycja nadal słaba, jedyny plus, że nia ma kaca. Jeżeli coś może mieć duży wpływ na wygląd to dieta i ruch, i wtedy można złopać nawet flaszkę wina dziennie.

  pixad