MAJ5

  Najlepsze place zabaw na świecie

  Najlepsze place zabaw na świecie

  Źródło: boredpanda.com/children-playgrounds-monstrum-denmark Karolina Majchrzak Komentarze (4)

  Wygląda na to, że LEGO to nie przypadek i Duńczycy naprawdę mają głowę do wyjątkowych projektów – najpierw klocki, a teraz genialne place zabaw. A mowa o firmie MONSTRUM, założonej przez Ole Barslunda Nielsena i Christiana Jensena, którzy od 2003 roku zajmują się tworzeniem kreatywnych miejsc zabaw dla dzieci i nie tylko, bo … dorośli również nie mogą się im oprzeć :) Projekty firmy znaleźć można już w wielu miejscach świata, nie tylko rodzimej Danii, ale i Szwecji czy Egipcie. I trudno się dziwić, bo buzia się nam śmieje na samą myśl o tej świetnej zabawie:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Diva,

  @ja może u Ciebie. U mnie place zabaw akurat były super. Wiele atrakcji było wyzwaniem dla małego dziecka i bardzo mi się to podobało. Na zwykłą karuzelę najpierw się trzeba było wspiąć, bo były wyższe niż 5-letnie dziecko, a ramiona miały co najmniej 4m długości. Nieraz jedne dzieciaki podsadzały inne. I weź jeszcze taką wielką, przeładowaną dzieciakami do granic możliwości karuzelę w praw w ruch. Konieczna była praca grupowa. Podobało mi się ile taka atrakcja wymaga kooperacji, pomagania innym w wejściu, dogadywania się "kto teraz kręci". Podobało mi się, że wiele rzeczy jest wyzwaniem i wymaga pracy grupowej. To chyba nawet lepiej rozwija.

  ja,

  Diva w latach 90 to dopiero były szity i nie narzekaj bo pewnie siedzenie przed kompem całkiem Cię ograniczyło

  Diva,

  Dla mnie są właśnie super :D. Dużo lepsze, niż te kupy, co teraz powstają. Gdybym w latach 90 miała takie place zabaw, jakie teraz powstają, to też bym siedziała całe dnie przed kompem. A najgorsze, że gruba kasa na ich przerabianie.

  Nick,

  Kto to dopuścił do użytkowania przez dzieci? Przecież te place są niebezpieczne! Na dodatek estetyka straszydeł!

  pixad