MAJ16

  Tylko "męskie" zawody... to już przeszłość!

  Tylko "męskie" zawody ... to już przeszłość!

  Źródło: boredpanda.com/women-work-gender-stereotypes-photography-chris Karolina Majchrzak Komentarze (24)

  To robota dla faceta … chyba wszyscy słyszeliśmy kiedyś taką frazę, a wszystko dlatego, że niektóre zawody od zawsze „zarezerwowane” były dla mężczyzn. Okazuje się jednak, że dziś to tylko stereotypy, bo kobiety są na tyle silne, że mogą wykonywać taką pracę, jaką tylko zapragną, czego dowodem jest sesja zdjęciowa pewnego amerykańskiego fotografa, Chrisa Crismana. Jak pokazują jego bohaterki, żadne zajęcie nie jest typowo męskie … kowal, rzeźnik, operator dźwigu, poławiacz krewetek czy straży – sprawdzają się świetnie w każdym z nich! Na zdjęciu: Heather Marold Thomason, rzeźnik

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  ale glupia jest ta anonimka gm,

  pisze bo niektore komentarze sa tak glupie .MOZE CHCIALABY BYC FACETEM TA glupia :anonimowa "{GM} zamiast pisac to co czuje i co mysli.POZDRAWIAM WSZYSTKICH

  XJ,

  Alisson GOLDBLUM, inwestor budowlany, jedno zostaje niezmienne ;]

  Libertarian,

  Ooo, jakiś nołnejm wynalazł kilka modelek, które zgodziły się pozować przy wykonywaniu męskich zawodów. Cóż za argumenty!

  Satan,

  Akurat część z tych zawodów nigdy nie była podzielona na płcie - np. rzeźnik, hodowca świń czy osoby od warzenia piwa, jak ktoś prowadził rodzinny interes, to także w dawnych czasach cała rodzina wtedy tam pracowała. A na wsi kobieta także musiała umieć poradzić sobie z takimi rzeczami, więc nie rozumiem sensacji?

  Tommy,

  Dzięki Bogu,że różnice w zarobkach między kobietami a mężczyznami to nie przeszłość.Chociaż na tym polu zachowali rozum. :):)

  pixad