MAJ19

  Kiepska sztuka doczekała się... własnego muzeum

  Muzeum kiepskiej sztuki

  Źródło: http://www.amusingplanet.com/2017/01/the-museum-of-bad-art.html Karolina Majchrzak Komentarze (11)

  Do muzeum chodzimy najczęściej, żeby podziwiać wybitne dzieła, ale … nie wszystkie takie są :) Ostatnio pokazywaliśmy Wam muzeum porażki, a dziś przyszła pora na kontynuację serii, czyli muzeum kiepskiej sztuki. MOBA, bo taki skrót nosi muzeum, rozpoczęło swoją przygodę ponad 20 lat temu, bo w 1994 roku, kiedy to pewien handlarz sztuki zauważył w śmietniku ikoniczny dziś obraz „Lucy in the Field with Flowers”. Mężczyzna pokazał go swoim przyjaciołom, a ci zgodnie stwierdzili, że musi być początkiem kolekcji i tak się właśnie stało – ta rosła i rosła, by w końcu ujrzeć światło dzienne.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  malażż,

  w większości to są bardzo dobre złe obrazy...bez obrazy ;)

  derx,

  Obrazek nr4. jest w porządku.

  aka,

  No i o co chodzi z tymi pracami? Jeden ma talent, inny nie, ale malować/rysować może każdy, jeżeli ma ochotę i chce coś w ten sposób wyrazić albo po prostu lubi. Nie każdemu muszą wyjść arcydzieła, ale żeby robić z tego muzeum, chyba komuś się nudziło... Nie wiem co ma na celu istnienie takiego muzeum. Należałoby może stworzyć Muzeum Bzdurnych Muzeów.

  Czytelniczka,

  Nie ma aż tak najgorzej z tą "złą sztuką". Większość z tych obrazków mogłaby być uznana za ładne. Jest jednakże kilka brzydkich wyjątków, w tym numer 12, który jest przy tym obraźliwy dla wiary. :(

  ja,

  co to kurwa jest dziecko nie narodzone potrafi lepiej malowac pojebany kraj

  pixad