MAJ30

  Jak zmieni się świat po wyginięciu człowieka?

  Jak zmieni się świat po wyginięciu człowieka?

  Źródło: http://list25.com/25-unbelievable-ways-earth-would-change-if-hum Karolina Majchrzak Komentarze (49)

  Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak długo ludzie przetrwają na Ziemi i co się stanie, kiedy wyginą? Pytanie, czy jesteśmy skazani na zagładę, czy też nie jest, wraca przy wielu różnych okazjach, ale konsekwencje takiego wydarzenia są zdecydowanie rzadziej omawiane. Aby lepiej nakreślić Wam, co może się wydarzyć przy założeniu takiego czarnego dla nas scenariusza, przygotowaliśmy 25 przykładów tego, jak zmieni się nasza planeta, kiedy nas zabraknie. 25. Brak ludzi oznacza brak elektryczności i w konsekwencji świat pogrąży się w ciemnościach

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  krzysztof ibisz,

  Człowieka nie zabraknie od tak od razu w sekundę, to jest proces

  ojej,

  "Większość zagrożonych działalnością człowieka gatunków zwierząt i roślin powróci do pełni sił" Tjaaaa, szczególnie po tym co napisaliście dwa zdania wcześniej, czyli po wybuchu elektrowni atomowych. Jak zwykle popis dziennikarstwa i logicznego myślenia. Czy to JUŻ jest koniec tej ludzkości?

  sder,

  człowiek to największy szkodnik tego świata.

  Sl,

  Lepszy i bardziej naukowy jest film na discovery

  puszcza,

  Zapomnieliście napisać że 100 lat po tym jak wyginie ludzkość cała Ziemie zostanie pokryta dziką puszczą i żaden szkodnik jak np. minister Szyszko czy kornik drukarz w tym nie przeszkodzi).

  pixad