CZE13

  Brutalna prawda o współczesnym społeczeństwie

  Brutalna prawda o nas samych

  Źródło: boredpanda.com/todays-problems-illustrations-john-holcroft Karolina Majchrzak Komentarze (29)

  To żadna tajemnica, że współczesne społeczeństwo ma dużo wad, a uzależnienie od technologii, malwersacje, otyłość i inne zaburzenia odżywiania czy brak szacunku dla pracownika to tylko niektóre z nich. Co najgorsze, duża część z nas w ogóle ich nie zauważa i potrzebuj silniejszego bodźca, żeby zrobić coś ze swoim życiem. Miejmy nadzieję, że stylizowane na lata 50. brutalne ilustracje Johna Holocrafta będą tym czynnikiem, chociaż ich oglądanie jest dość bolesne.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  takaprawda,

  niemcy miały gó..no Wszystko to zdobycze i kradzieże wojenne .Gdyby nie nasi sąsiedzi Polska byłaby potęgą.Potrafiliśmy zbudować wszystko ; komputery ,samochody ,samoloty ,statki itd itd

  komornik,

  Na dobrobyt trzeba sobie zapracować. Do obżerania się hamburgerami, palenia papierosów, używania pejsbuka, pracowania w korporacji czy za śmieszne pieniądze nikt nikogo na siłę nie zmusza, ludzie sami dokonują takich wyborów. Jesteś tak głupi , że szkoda słów. Tych co wymieniłeś to dyktatorzy. Niemcy miały dużo wynalazków i to w czasie drugiej wojny. Po drugiej wojnie państwa, które zwyciężyły wojnę zabrały Niemcom wszystko co miały. Dlatego, kraje, szczególnie zachodnie skorzystały na tym i doszły do tego co mają teraz.

  Libertarian,

  Lewactwo na siłę stara się wmówić ludzkości, że kapitalizm to największe zło. Tylko ciekawe kto inny jak nie lewacy (Hitler, Stalin, Mao, Pol-Pot, Mobutu, Amin, Guevara) masowo mordowali niewinnych ? Te grafiki są dość żałosne - niektórym się wydaje, że coś im się należy tylko dlatego, że się urodzili. Na dobrobyt trzeba sobie zapracować. Do obżerania się hamburgerami, palenia papierosów, używania pejsbuka, pracowania w korporacji czy za śmieszne pieniądze nikt nikogo na siłę nie zmusza, ludzie sami dokonują takich wyborów. Kapitalizm zły, ale wszystkie jego wytwory jak nowoczesne technologie są fajne ? Hipokryci.

  janek,

  Poowa z tego mnie nie dotyczy... na szczęscie...

  nihil novi,

  Nie posiadam "sołszal" mediów - mam na to wywalone, mam gdzieś wszelkie korpopierdy i inne szczurze wyścigi, botoksy-sroksy, nienawidzę współczesnego społeczeństwa zakłamanego i chciwego, które szacunek uważa za pojęcie abstrakcyjne. Wszędzie tylko lans, lans, lans...Nienawidzę polityków i ich kłamliwego języka, obłudy i bezczelności, pogardy i braku pokory...świat ludzi w przeważającej części jest odrażający...

  pixad