CZE14

  Króliczki Playboya w młodości i 30 lat później

  Króliczki Playboya w młodości i 30 lat później

  Źródło: ufunk.net/en/photos/playboy-playmates-30-ans-apres/ Karolina Majchrzak Komentarze (30)

  Króliczkami Playboya zostają tylko najpiękniejsze kobiety, nic więc dziwnego, że ich zdjęcia z młodości wzbudzają tak duże zainteresowanie. Co jednak ciekawe, wiele z nich jest równie piękna 30 lat później, co udowadniają dzisiejsze zdjęcia. Modelki odtwarzają na nich swoje najsłynniejsze okładki i znowu zachwycają.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  kaczor,

  Jacku, Komornik, przyjdzie taki czas dla każdego że nawet takie panie po 50-60 nie obejrzą się za wami, hehehe podziwiane wam tylko pozostanie. A po waszej 50 to wszem 30... 25-tki ale ryzyko zrzucania rogami drutów wysokiego napięcia duuuuże. heheheheheheheh Jak laski lecą każda na kasiastych to ci nie przeszkadza? Ryzyko przyprawiania rogów dotyczy obu stron. Te twoje 25, 30 też się zestarzeją i ich partnerzy będą przyprawiać im rogi.

  sikorka,

  Jacku, Komornik, przyjdzie taki czas dla każdego że nawet takie panie po 50-60 nie obejrzą się za wami, hehehe podziwiane wam tylko pozostanie. A po waszej 50 to wszem 30... 25-tki ale ryzyko zrzucania rogami drutów wysokiego napięcia duuuuże. heheheheheheheh

  Nata,

  Nadal piękne, też tak chcę

  Jacek,

  Ty wiedźma nikogo normalnego nie znalazłaś. Tylko wielu podrywaczy rucha panienki niż mężuś.

  komornik,

  Obiektywna jesteś tak głupia, że szkoda o tym pisać.

  pixad