CZE18

  Zanim została Marilyn Monroe...

  Zanim została Marilyn Monroe ...

  Źródło: boredpanda.com/before-marilyn-monroe-norma-jeane-mortenson-photo Karolina Majchrzak Komentarze (19)

  Wszyscy kojarzymy jej platynowy blond i kuszące kształty, ale nie każdy z nas wie, jak wyglądała Norma Jeane Mortenson zanim stała się legendarną Marilyn Monroe. Jest to o tyle interesujące, że jej młode lata wcale nie były usiane różami, a droga na szczyt była długa i mozolna – częsta zmiana rodzin zastępczych, molestowanie, a następnie ślub w wieku 16 lat, który również nie przyniósł szczęścia. Wszystko zmieniło się jednak w 1944 roku, kiedy to Norma pracowała w fabryce zbrojeń i została przedstawiona pewnemu fotografowi - wtedy zaczęła się ogromna sława i … więcej rozczarowań, które doprowadziły gwiazdę do samobójczej śmierci w 1962 roku. Zapraszamy więc do oglądania rzadkich zdjęć Marilyn z czasów, kiedy nie była jeszcze sławna:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  jacenty,

  Wałeczki na brzuszku, sadełko

  Selina,

  Myślący: a może "wetknąłeś kij w mrowisko" i stąd reakcja. Mnie wkurzyłeś kapinkę tym, że oceniasz jej figurę jako chłopięcą, z czym się nie zgadzam absolutnie. Coś takiego, jakbym ja krytycznie wypowiadała się o Lewandowskim na boisku:)

  Myslacy,

  Dziękuję za komentarze. Oczywiście kobiety nie naśladują mężczyzn w wyglądzie, ubiorze i sposobie bycia, stopniowe zmiany w tym kierunku są wyłącznie moim zludzeniem. Tylko skąd tak żywa reakcja? Uderz w stół, nożyce się odezwa.

  Olga,

  Faktycznie myślący okazał się nie myślącą osobą, bo która kobieta woli wyglądać jak mężczyzna? Sądzę, że żadna, chyba, że ma zaburzoną psychikę. MM była piękną i zgrabną kobietą, miała dużo kobiecości w swym wyglądzie. A co do jej psychiki to możliwe, że dzieciństwo miało wielki wpływ na nią w dorosłym życiu. Nie wierzę natomiast w samobójstwo.

  M :),

  Podobnie jak Shakira kolor blondi pomógł :) Obie z jasnymi wyglądają sporo lepiej.. :)

  pixad