CZE21

  Okładki płyt "przed" i "po" cenzurze

  Okładki płyt "przed" i "po" cenzurze

  Źródło: boredpanda.com/saudi-arabia-middle-east-censorship Karolina Majchrzak Komentarze (14)

  Szorty, bikini, dekolty i spódniczki mini są w naszej kulturze na porządku dziennym, ale jak dobrze wiemy, żadna z tych rzeczy nie przejdzie w takich krajach, jak Iran czy Arabia Saudyjska, gdzie islamskie tradycje są bardzo silne. I jak się okazuje, od niektórych reguł nie ma żadnych wyjątków i nawet największe gwiazdy muszą się im podporządkować, co widać choćby po okładkach płyt. Dziś mamy dla Was kolekcję zdjęć, która przedstawia jak okładki wyglądają przed i po wschodniej cenzurze – czasem z wykorzystaniem programów do obróbki zdjęć, a czasem … czarnego pisaka:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Kamil 33,

  Zamiast tym zacofańcom się postawić, i albo tak, albo wcale, to pazerność bierze górę. Im bardziej im idziemy na rękę, tym gorzej nas traktują.

  OHM,

  @M - a niby gdzie miałeś widzieć te okładki po cenzurze? W naszym zaściankowym katolandzie na pewno nie. Nie doczytałeś opisu pod zdjęciami, a nikt ci nie napisał wprost, że takie numery tylko na Bliskim Wschodzie, w krajach muzułmańskich.

  ass,

  Ci, co słuchają popowego badziewia i ulegają pospolitym modom, uznają tych wszystkich komercyjnych piosenkarzy za autorytety. A oni tymczasem, nie dość że sami z siebie robią małpy i obleśne świnie, to jeszcze zyskują naśladowców. A biznes na głupich to pewny zysk!

  X,

  typowe dziecko neo i fb - jak czegoś nie widziało, to nie istnieje...

  M :),

  tyle że to zmyślona cenzura, bo nigdzie takich płyt w tych cenzuralnych okładkach nie widziałem...

  pixad