CZE23

  Rysunki 3D czy komputerowa iluzja?

  Rysunki 3D czy komputerowa iluzja?

  Źródło: boredpanda.com/realistic-3d-drawings-nikola-culjic Karolina Majchrzak Komentarze (11)

  Zaawansowany program do obróbki graficznej czy może jedynie ołówki, kredki i mazaki? Zdaniem autora tych niesamowitych rysunków 3D, 31-letniego Nikoli Čuljića, zdecydowanie to drugie. Artysta twierdzi, że rysuje dopiero od 4 lat, a kolekcja, którą możemy dziś podziwiać, powstawała przez ostatnie 2 lata. Zapraszamy do oglądania, bo rysunki wyglądają jak żywe:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Kamil 33,

  @ dysydent panie mundry, zacznijmy od tego, że istnienie naszego gatunku jest już zbędnym dziwactwem. Bierzemy co się da, nie oddajemy nic planecie która pozwala nam na sobie istnieć. Sadzenie lasów, ochrona gatunków które powinny wymrzeć ? Nie rozśmieszajcie mnie.

  dysydent,

  Nie wszyscy wiedzą co to są mid-y lub CAD, dlatego bardziej obrazowo określę podobne popisy. To jest jak wbijanie gwoździ gołą ręką mimo że do tego służy młotek

  dysydent,

  Artystyczne dziwadło zbędne i nieprzydatne gdy komputery generują całe światy w trójwymiarowej imitacji rzeczywistości np: grach, aplikacjach typu CAD i to w ruchu w tempie setki klatek/rysunków na sekundę jemu zajęło ile? Dwa lata?. Mam dla niego propozycję - rzeźba naśladująca drukarki 3D. Mam jeszcze jedną - naśladowanie pracy wyszukiwarki, gdy jedno kliknięcie selekcjonuje tysiące haseł w ułamku sekundy. Ja nie wiem czy w dobę byłby w stanie taki klik wyrobić? Nic nie stoi na przeszkodzie "gębastycznie" (parafrazując epizod z filmu "Rejs") odtworzyć serię "mid-ów" z pierwszych komputerów typu Amiga. Tyle, że to propozycja dla jakiego muzykanta wokalisty.

  Paweł,

  Byłem kiedyś w Wieliczce, gdzie na rynku wymalowali "otwartą" od góry kopalnię w szczelinie gruntu- na prawdę nie potrzeba zdjęcia, żeby robiło to wrażenie ;)

  Kenjiro,

  Wspaniałe, przypominają mi się rysunki reklamowe z poprzedniego wieku. Naprawdę piękne.

  pixad