SIE10

  Bo natura zawsze wygrywa z człowiekiem...

  Bo natura zawsze wygrywa z człowiekiem ...

  Źródło: boredpanda.com/trees-refuse-to-give-up Karolina Majchrzak Komentarze (29)

  Potrzebujecie dowodu? Wystarczy spojrzeć na majestatyczne drzewa, które są z nami od ok. 370 milionów lat i nigdzie się nie wybierają, chociaż człowiek robi wszystko, żeby zmienić ten stan rzeczy (tak, piję też do wycinki w Puszczy Białowieskiej). W naszej galerii znajdziecie przykłady drzew, które ktoś chciał wyciąć, zniszczyć albo po prostu zagarnął należące do nich tereny, ale … nie udało się tego zrobić, bo te znalazły swój sposób na przetrwanie, czasem mocno zaskakujący. Zobaczcie:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  drwal,

  Thaaa, nie wycinać chorych drzew, niech korniki opierd..ą całą puszczę!

  boger,

  @leśny dziadku może jeszcze napisz czym to jest zalesiane. Bo ja widzę tylko jeden gatunek i wyjałowioną ziemię i do ścięcia do tartaku. Jednogatunkowe zalesianie tartaczne nie powinny się liczyć do %.

  engels,

  była walka klas, teraz jest walka gatunków, a dokładniej walka hien z człowiekiem

  Zombie,

  Natura wygrywa z ludźmi w Polsce i Europie w przyroście lasów - a z roku na rok coraz intensywniej atakuje - przyczyna tego jest jedna , w Polsce i reszcie Europy nikt nie chce pracować w rolnictwie - brakuje następców rolników , ich dzieci uciekają albo do miasta do pracy albo za granice . Przejedźcie się po swojej okolicy i zobaczcie gdzie rosną sobie młode brzózki , sosny i akacje - takich młodników jest mnóstwo - one same się zasadziły na odłogach bo tych pul nie ma kto uprawiać .... U nas to jest i w Europie zachodniej tak samo - mimo że tam i tak rolnictwo jest o wiele bardziej opłacalne niż w Polsce ..

  Tylko pytam,

  Czy te hektary wyłamane przez wichurę też należy zostawić samym sobie?

  pixad