WRZ1

  Niesamowite rysunki na piasku

  Niesamowite rysunki na piasku

  Źródło: boredpanda.com/dutch-beach-art-tim-hoekstra Karolina Majchrzak Komentarze (3)

  Ostatnio prezentowaliśmy Wam niezwykłe rysunki wykonane kawą, a dziś mamy dla Was kolejnego artystę wykorzystującego niespotykany materiał. A chodzi o Tima Hoekstrę, który od dziecka specjalizuje się w rysowaniu na piasku – na początku jego dzieła nie były niczym szczególnym, ale teraz robią wrażenie. Szczególnie ich rozmach, a także fakt, że poświęca na nie długie godziny pomimo tego, że są tymczasowe, bo wystarczą większe fale, żeby zmyć je z brzegu morza. Na szczęście współczesna technologia, a konkretniej drony, pomaga je uwiecznić, dzięki czemu i my możemy je obejrzeć.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Tersy,

  Zadziwia precyzja geometrycznych rozet, idealna równoległość linii na rysunku ze zdjęcia 23. Fantazja i uroda np. przepięknej ośmiornicy ze zdjęcia 1... No i - oczywiście - rozmach. Są dowodem na to, że słynne rysunki kultury Nazca z Peru wcale nie musiały powstać w jakimś określonym, tajemniczym celu... ;))

  lotek,

  Jaką wyobraźnią trzeba być obdarzonym, aby tworzyć takie dzieła. Szkoda, że takie nietrwałe za to przepiękne.

  Tsootss,

  Faktycznie niesamowite, jak widać aż ludzie zaniemówili z wrażenia i nie skomentowali.... Co za badziew, zero ciekawych tylko kółka i paski, co mam napisać? Cóż za wspaniała abstrakcja? Zacznijcie dawać na tę stroną coś ciekawszego a nie jakieś gówna aby tylko zawalić ją tematami... Bo nawet ja nie będąc fotografem mam lepsze zdjęcia na komputerze niż wy na tej stronie.

  pixad