WRZ5

  Oto pielęgniarka malująca… strzykawkami

  Oto pielęgniarka malująca … strzykawkami

  Źródło: boredpanda.com/colorful-syringe-paintings-kim-magbanua/ Karolina Majchrzak Komentarze (19)

  To się dopiero nazywa miłość do wykonywanej pracy – ta pielęgniarka nie tylko robi zastrzyki pacjentom, ale i wykorzystuje strzykawki w bardziej twórczym celu. Zobaczcie jej działa malowane z ich pomocą, bo naprawdę warto:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  takisobieczłowiek,

  do krasnala z lasu. No i ?! Szkoda ci?!Trzeba było zostać księdzem. Podejrzewam, że do kościoła nie chodzisz, a więc na tacę nie dajesz to o co chodzi?! I w ogóle to bez wulgaryzmów się nie da czegokolwiek napisać?!

  danaes68,

  Bardzo piękne..z prawdziwą przyjemnością się je ogląda..Prawdziwy talent!

  IlRu,

  Może i kiczowate, ale w jednolitym stylu, a przede wszystkim POMYSŁOWA TECHNIKA! Nie rozumiem, co z tymi zdjęciami/obrazami mają wspólnego uwagi o WYDATKACH/zarobkach księży czy 500 +!!!! Dziwny jest ten świat..... i.... ludzie. Jedni malują ... strzykawkami, a wychodzi bajecznie kolorowo.... . Drudzy własnymi słowami i wychodzi z ich autoportret na wielkie G.!

  krasnal z lasu,

  a moze ty ze swoja obora czy tam stajnia gdzie to niby obrzezaniez co na suszonych patykach zmienial sie w prusciutto crudo wyprowadzisz sie tam gdzie twoje miejsce z podobnymi do ciebie...tam jest cieplej..i blizej bylbys rzymu....Tsootsi ma racje..nie dosc ze babka pewnie w robocie maluje wiec przepala kase to jeszcze wszedzie wpiedralana jest religia...ale mam ciekaowstke dla was plebsokatocepy betony kafary ww.analizy.biz/marek1962/finanse.pdf pozatym Łoborowy nie wiem czy znasz polskie prawo ale budynki będące użytkiem religii u nas katolickiej np meczet miałby tak samo są to budynki użytkowe bezpodatkowe czyt. nie odprowadzają VAT-U PIT-U ubezpieczenia dochodowego obrotowego również prąd i wode mają za darmo razem z plebanią gdyż jest to budynek będący pod użytkowaniem podmiotów religijnych :) do tego roczne dofinansowanie kościołów w polsce wynosi 1.6mld PLN z tacy średnio 1.2 MLD mówimy tutaj o 9 zerowych kwotach przelewanych obracanych przez kościół a miesięczna płaca księdza cytując "wysoko w kościelnej hierarchii. Księża w parafiach nie mają stałych pensji, a ich zarobki zależą od liczby parafian, ich zamożności, poziomu religijności oraz – jak podkreśla Katolicka Agencja Informacyjna w raporcie "Finanse Kościoła Katolickiego" – od autorytetu, jakim cieszy się dany duchowny" do tego "zapłaci 200 złotych składek na ZUS, zryczałtowany podatek dochodowy 134 zł, wpłaci 70 zł na diecezjalny fundusz pomocy starszym kapłanom, wspomoże seminarium diecezjalne kwotą 8,6 zł" to są opłaty jednego księdza chciałbym żyć z takim podatkiem :'

  do starszy oborowy,

  a moze ty ze swoja obora czy tam stajnia gdzie to niby obrzezaniez co na suszonych patykach zmienial sie w prusciutto crudo wyprowadzisz sie tam gdzie twoje miejsce z podobnymi do ciebie...tam jest cieplej..i blizej bylbys rzymu....Tsootsi ma racje..nie dosc ze babka pewnie w robocie maluje wiec przepala kase to jeszcze wszedzie wpiedralana jest religia...ale mam ciekaowstke dla was plebsokatocepy betony kafary www.analizy.biz/marek1962/finanse.pdf pozatym Łoborowy nie wiem czy znasz polskie prawo ale budynki będące użytkiem religii u nas katolickiej np meczet miałby tak samo są to budynki użytkowe bezpodatkowe czyt. nie odprowadzają VAT-U PIT-U ubezpieczenia dochodowego obrotowego również prąd i wode mają za darmo razem z plebanią gdyż jest to budynek będący pod użytkowaniem podmiotów religijnych :) do tego roczne dofinansowanie kościołów w polsce wynosi 1.6mld PLN z tacy średnio 1.2 MLD mówimy tutaj o 9 zerowych kwotach przelewanych obracanych przez kościół a miesięczna płaca księdza cytując "wysoko w kościelnej hierarchii. Księża w parafiach nie mają stałych pensji, a ich zarobki zależą od liczby parafian, ich zamożności, poziomu religijności oraz – jak podkreśla Katolicka Agencja Informacyjna w raporcie "Finanse Kościoła Katolickiego" – od autorytetu, jakim cieszy się dany duchowny" do tego "zapłaci 200 złotych składek na ZUS, zryczałtowany podatek dochodowy 134 zł, wpłaci 70 zł na diecezjalny fundusz pomocy starszym kapłanom, wspomoże seminarium diecezjalne kwotą 8,6 zł" to są opłaty jednego księdza chciałbym żyć z takim podatkiem :'

  pixad