WRZ5

  Oto pielęgniarka malująca… strzykawkami

  Oto pielęgniarka malująca … strzykawkami

  Źródło: boredpanda.com/colorful-syringe-paintings-kim-magbanua/ Karolina Majchrzak Komentarze (19)

  To się dopiero nazywa miłość do wykonywanej pracy – ta pielęgniarka nie tylko robi zastrzyki pacjentom, ale i wykorzystuje strzykawki w bardziej twórczym celu. Zobaczcie jej działa malowane z ich pomocą, bo naprawdę warto:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  takisobieczłowiek,

  Podoba mi się postawa ooo,ale czemu mają służyć te plugastwa, ciągle i ciągle je widać i słychać. Jechałam wczoraj pociągiem i średnio młodzi,bo po 30- tce też się popisywali. Na szczęście konduktor grzecznie, ale stanowczo i b.skutecznie zwrócił im uwagę.

  magendavid,

  Tootsi ma rację. Wszędzie kicze i jezusy,ile tego mozna wytrzymać. A może pielęgniarka zabrała by się zadziarganie igłą tatuaży. Lepszy zarobek od gównianych , natchnionych,rysunków z jezusikami.Z takimi rysynkami pod kościół posumie.

  Tsootsi,

  Nie zostałem zraniony, dużo ludzi uważa tak jak ja ale większość boi się krytyki i najazdu innych więc się nie wypowiada, dobrze każdy wie że tak jest, jezus i małe śmierdziele, jezus i małe śmierdziele i tak w kółko, wszędzie, szkoda że jak sraja to w gównie nie doszukują się sylwetki jezusa i bachorów....

  Dodo,

  Świetne prace. Pogratulować tylko kreatywności twórczej autorce...

  Masia,

  prześliczne , wielki talent z Ciebie ,gratulacje;))

  pixad