WRZ7

  Gra cieni - nowy poziom sztuki ulicznej

  Gra cieni - nowy poziom sztuki ulicznej

  Źródło: boredpanda.com/fake-shadow-street-art-damon-belanger-redwood-cal Karolina Majchrzak Komentarze (7)

  Jeśli kiedykolwiek pojawicie się w Redwood City w Kalifornii, to szybko zauważycie, że nie wszystko jest tam, takie jak powinno. A wszystko za sprawą Damona Belangera, ulicznego artysty, który postanowił nieco podkolorować cienie rzucane na ulice przez różne przedmioty, jak stojaki na rowery, ogrodzenia, słupki czy skrzynki pocztowe. Co chciał tym osiągnąć? Jego zdaniem już drobna zmiana wystarczy, żeby wywołać uśmiech na twarzy przechodniów, a tylko o to mu chodziło. Zobaczcie sami:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Ala,

  Kaszana, obok stoją latarnie i słupy i dają cień w inną stronę. Niech sfotografują prawdziwe ciekawe cienie.

  krasnal z lasu,

  mistrzostwo....szkoda ze w PL takich nie ma..albo ja nie widzialem...to tak jak te schody co niczym na paninie graja czy fortepiany na lotniskach...dobrze ze ludzie ida w strone zjednoczenia a nie podzialow jak to ma miejsce w religii ktora wpiedrala sie wszedzie..nawet do szkoly bo cepy nei rozumieja ...

  Tsootsi,

  A, zapomniałem dodać, szkoda że bachorów tu nie dodaliście gdzieś pomiędzy albo jezusa... Aż dziwne

  Tsootsi,

  Wcale się nie powtarzają po kilka razy, i są bardzo ciekawe.... (ironia)

  TroC,

  Nie retusze, tylko na chodniku malują - idziesz ulicą widzisz dziwny cień, patrzysz na obiekt i jesteś zaskoczony. To nie są retusze zdjęć w fotoszopie. Tyle tylko że to się sprawdza jeśli niebo jest zachmurzone trochę i przez chwilę nie ma cienia. Można się nabrać.

  pixad