WRZ14

  Freddie Mercury... z tej strony go nie znaliśmy

  Freddie Mercury … z tej strony go nie znaliśmy

  Źródło: boredpanda.com/freddie-mercury-jim-hutton-candid-photos Karolina Majchrzak Komentarze (54)

  Freddie Mercury traktowany jest obecnie jak ikona środowisk homoseksualnych, chociaż trzeba pamiętać, że był raczej osobą, która trzymała swoją seksualność i związki w sekrecie. Dlatego też opublikowane niedawno w sieci zdjęcia są tak wyjątkowe, bo przedstawiają artystę i jego ostatniego partnera, Jima Huttona, w bardzo prywatnym wydaniu. Co ciekawe, początki tego związku wcale nie były usłane różami, bo Freddie dwa razy dostał kosza i dopiero za trzecim razem – jakieś dwa lata od czasu pierwszego spotkania – udało mu się przekonać partnera o swoich uczuciach. Najwyraźniej warto było jednak czekać, bo Jim nie porzucił Freddiego w chorobie i opiekował się nim aż do śmierci artysty.

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Kamil 33,

  Freddie Mercury, Elton John, Richard Chamberlain. Nie do ogarnięcia, jak wiele zrobili swoimi karierami, dla lepszego postrzegania środowisk homoseksualnych.

  BŁYSK,

  do normal. Gdybym cie spotkał na ulicy uciął bym ci łeb kretynie , zakochany w swojej normalności kryptopedale

  normal,

  Nieprzeciętny artysta, o nienormalnych skłonnościach. Komentarze natomiast jak widzę pochodzą od ludzi albo nadmiernie tolerancyjnych, albo o takich skłonnościach jak Freddie.

  uchoioko,

  Przemiłe są te zdjęcia rodzinnego szczęścia. Dziwią mnie liczne tu stwierdzenia o genialności pieśniarza. Jest wielu wspaniale śpiewających. Nie dostrzegam nic nadzwyczajnego w wykonaniach pana FD, owszem jest bardzo ekspresyjny i zaangażowany, obdarzony słuchem muzycznym i mocnym głosem. Przede wszystkim ekspresyjność to jego mocna strona. O genialności trudno mówić. To,że pokazano te rodzinne zdjęcia to wspaniale, bo wśród wielu może zapalą odrobinę więcej tolerancji obyczajowej

  Moose,

  @Magna, najwspanialszy związek to ten, w którym ludzie są sobie bliscy i swoją miłość przelewają na wychowywane dziecko - bez znaczenia czy jest to ich własne. Wiele gejów/lesbijek opiekuje się dziećmi z poprzednich małżeństw. I radzą sobie, i dzieci rosną zdrowe, normalne, heteroseksualne nawet. Patologie zdarzają się wszędzie, w każdym środowisku i nie wmówisz mi, że lepsi są mama i tata, którzy chleją i leją, niż para homoseksualna, która troszczy się o dzieciaka, staje na głowie by żył w dostatku. Stereotypy, że homo=pedofil naukowcy i socjolodzy już dawno obalili, a domy dziecka są przepełnione po brzegi. Tam nic dobrego nie może wyrosnąć, więc niech przygarnie te dzieci ktoś, kto odpowiedzialnie i z poświęceniem podejmie się ich wychowania. Ktokolwiek, kto je pokocha i stworzy im dom. Weź w końcu dorośnij.

  pixad