WRZ19

  Najlepsze zdjęcia dzikiej przyrody 2017 roku

  Najlepsze zdjęcia dzikiej przyrody 2017 roku

  Źródło: boredpanda.com/wildlife-photographer-of-the-year-2017-finalists Karolina Majchrzak Komentarze (11)

  W ostatnich tygodniach obserwujemy raczej niszczycielską moc natury, która pokazuje nam swoją siłę za sprawą takich zjawisk, jak Irma, ale i tak nie możemy odmówić jej piękna. Szczególnie patrząc na zdjęcia nadesłane przez fotografów na coroczny konkurs Wildlife Photographer of the Year, z których właśnie wyłoniono finałową trzynastkę. A komisja Muzeum Historii Naturalnej w Londynie naprawdę miała w czym wybierać, bo na konkurs zgłoszono aż 50 tysięcy zdjęć z 92 krajów! Zobaczcie sami prace finalistów:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Witold Seredyński,

  Już wcześniejsze niektóre zdjęcia budziły moje wątpliwości, jeśli nie było kontekstu, że to na pewno w dzikiej przyrodzie było fotografowane. To zdjęcie całkowicie kompromituje ideę fotografowania dzikiej przyrody. Tygrys w klatce, całkiem jawnie! Ponadto tygrysa w klatce potrafiłoby sfotografować nawet dziecko. Zdjęcie tygrysa w naturze, okupione wielodniowym czatowaniem gdzieś w nadrzewnym szałasie, to byłoby godne podziwu. I tygrys szczęśliwy, a nie zniewolony.

  Dan,

  Fotka tygrys na dowód do Sądu. Na wolności to zwierzę nigdy nie miałoby takiego wyrazu pyska. Tu imponujące zwierzę zostało pokonane i upokorzone przez tę miernotę - człowieczka...

  anka,

  Tygrys w klatce to już chyba nie dzika przyroda

  gg,

  nie żebym miała coś przeciw, ale orzeł z piątki to wykapana Olejnik?

  Marek,

  Mnie najbardziej ujęło zdjęcie z misiami. Mama każda, jest jedyna na świecie.

  pixad