GRU30

  To było rekordowo drogie Boże Narodzenie

  To było rekordowo drogie Boże Narodzenie

  Źródło: pixabay.com Karolina Majchrzak Komentarze (4)

  Co roku robiąc świąteczne zakupy łapiemy się za głowę, bo producenci najczęściej szukają wtedy okazji, żeby dodatkowo na nas zarobić. W związku z tym ceny mocno idą w górę, co w tym roku jest wybitnie odczuwalne po ostatnich niewiarygodnych podwyżkach cen masła i jajek. Okazuje się jednak, że przykładów jest wiele więcej, co złożyło się na naprawdę rekordowo drogie święta. Przed Wami kilka statystyk i liczb:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  olo,

  @Obserwator. Możesz to wyjaśnić?

  Obserwator,

  Dlaczego cena wódki nie rośnie przez ostatnie 25 lat? Flaszka dalej kosztuje ok. 20 zł.. a powinna kosztować koło stówy. Zastanówcie się hodowane owieczki tyrające za 1200 po 10-12 godzin czemu ten narkotyk jest tani i dostępny dla was bez wzgledu na zarobki?

  dbr,

  #dobrazmiana Jajka i masło osiągnęły rekordowo wysokie ceny, drożejąc w stosunku do ubiegłego roku o odpowiednio 20-25% i 30-35%

  EcoSolar.pl,

  Wzrost cen jajek wynika z eksportu całej produkcji Polskiej do krajów zachodnich, gdzie niema jajek z powodu przekrętów bo wykryto w karmach używanych w Niemczech i wielu innych krajach zachodnich bardzo szkodliwe/rakotwórcze substancje. Polska żywność jakościowo jest lepsza od tej zachodniej, pod warunkiem, że jest od gospodarza ze wsi a nie od dużego producenta.

  pixad