GRU31

  Co dobrego przyniósł rok 2017?

  Co dobrego przyniósł rok 2017?

  Źródło: pixabay.com Karolina Majchrzak Komentarze (5)

  Codziennie słuchamy raczej o tym jak to źle dzieje się na świecie, co nie wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, dlatego też jeden z użytkowników Internetu, a konkretniej Twittera - Jacob Atkins, postanowił wszystkim udowodnić, że kończący się właśnie rok nie był wcale taki zły. Skrupulatnie zebrał więc pozytywne wiadomości i informacje, jakie pojawiały się w mediach, czego efektem jest poniższe zestawienie:

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  Kamil 33,

  Główną przyczyną śmierci w Afryce są małpy z karabinami.

  Pytanie czy wygra zło czy dobro ,

  Najlepsze co się ziemi przytrafiło w 2017 roku było to że technika coraz szybciej się rozwija (podobnie było w poprzednich latach ale ten rok 2017 nie był naszczęście inny ). Najgorsze co spotkało ziemię w 2017 roku było to że dalej drastycznie tak jak w poprzednich latach przybyło nas bardzo dużo na ziemi i dalej jak w poprzednich latach ma miejsce katastrofalny boom demograficzny w Azji oraz a zwłaszcza Afryce .... Pierwszy radosny aspekt prowadzi nas do lepszej przyszłości , drugie ten smutny do załamania się cywilizacji

  P,

  Zima? Jaka zima? Zima w tym roku nie przyszła

  Yuma,

  @olo - o bony, jaki fatalista... inb4 - nie, to nie jest realizm. Realista dostrzeże stan faktyczny, czyli to co dobre i to co złe.

  olo,

  Więcej emigrantów z Krajów Islamu,więcej smogu w miastach,biedni bardziej zbiednieli,bogaci bardziej się wzbogacili,więcej supergrafenowych baterii powstało tylko na papierze,dalej ludzi nie ma na Księżycu i zdaje się, że nie będzie jeszcze przez na kilka(naście) lat.Coraz słabsza Zima.

  pixad