MAR28

  10 najbezpieczniejszych krajów świata

  10 najbezpieczniejszych krajów świata

  Źródło: pixabay.com Karolina Majchrzak Komentarze (31)

  Chociaż wydawać by się mogło, że zewsząd docierają do nas przerażające informacje na temat kolejnych zbrodni czy wojen, to są takie miejsca na świecie, gdzie wskaźnik przestępczości, głównie popełnianych morderstw, jest naprawdę niski. Jesteście ciekawi, czy Polska znalazła się w tej magicznej dziesiątce? Zapraszamy do lektury!

  Zobacz najnowsze galerie

  Podziel się z innymi


  Ostatnie newsy

  Tagi

  Komentarze

   

  NIEMCY,

  przyjmują nie tylko uchodzców - biorą wszystko jak leci - nie wybielajcie

  najemniksorosa,

  jak mnie smiesza polaczki ktorzy najlepiej wiedza jak jest w szwecji i niemczech, wiekszosc z was przekroczyla granice 5 metrow na sniezce, u was kibole sie zabijaja w bialy dzien na ulicach, polska dzicz

  Bermudańczyk,

  I to cmokanie nad brakiem demokracji! No to zobaczcie, jak to jest z demokracją w takiej Austrii, gdy kiedyś wygrali tam nie ci, co trzeba. Albo jak jest z wolnością słowa w Szwecji? Idąc tym tokiem myślenia, dodałbym do tej listy marzeń jeszcze RPA, patrzcie jak świetnie działa tam demokracja po zniesieniu apartheidu!

  Tomasz Miroszkin,

  Ale pierdoły. Gdzie Nowa Zelandia, Mongolia, Malta i wiele dużo bezpieczniejszych krajów. Bezpieczny to nie taki kraj w którym Policji i broni jest dużo ... tylko taki w którym nie potrzeba ani Policji ani broni.

  Greg,

  Już sobie dałem spokój z czytaniem jak zobaczyłem Szwecję.To przecież już Bliski Wschód praktycznie. Kraje Skandynawskie nie są bezpieczne,Niemcy i Austria to samo.Propaganda i pranie mózgu.

  pixad