Kategoria:

Zdjęcia

Tego nie wiedzieliście o … Nintendo

Daniel Górecki

Pomimo tego, że Nintendo znajduje się w ostatnim czasie w dołku, a ich ostatnia konsola, czyli Wii U, z komercyjnego punktu widzenia okazała się kompletną klapą, japoński koncern wciąż pozostaje jednym z najważniejszych graczy na rynku gier wideo. Z historycznego punktu widzenia uznawane jest natomiast za jedną z najbardziej wpływowych firm, a gdy spojrzymy na segment przenośnych konsol, zwanych handheldami, nie ma sobie równych. Co ciekawe, większość osób kojarzy jej początki z latami 80’, kiedy to na rynku zadebiutował system NES, jednak historia Nintendo sięga zdecydowanie dalej. Postanowiliśmy przyjrzeć się jej nieco bliżej i przedstawić kilka mniej znanych faktów na ten temat:

Zaskakujący porno-kalendarz

Filip Geekowski

Na bardzo ciekawy sposób zaprezentowania kobiecej urody i jednocześnie promocji swojego najwyższej klasy sprzętu medycznego wpadła niemiecka firma EIZO. Kalendarz pełen półnagich piękności zaskakuje w każdym calu. Czy zatem piękno kobiet jest tylko powierzchniowe?

Biżuteria jak plastry miodu

Krzysztof Żołyński

Wiedzieliście, że pszczoły i miód są symbolami miłości, rodziny, słodyczy, doskonałego smaku oraz powodzenia? Jedna z artystek zainspirowała się małymi, ciężko pracującymi owadami i przepiękną złotą barwą miodu. Jej dzieła można zakupić w sklepie internetowym Etsy.