Erotyczna lalka ze sztuczną inteligencją

Słynne na cały świat erotyczne lalki RealDoll, które można spersonalizować pod swój, nawet najbardziej ekscentryczny gust, za chwilę otrzymają sztuczną inteligencję. Od 1996 roku firma założona i prowadzona przez McMullena sprzedała aż 5 tysięcy lalek...

Słynne na cały świat erotyczne lalki RealDoll, które można spersonalizować pod swój, nawet najbardziej ekscentryczny gust, za chwilę otrzymają sztuczną inteligencję. Od 1996 roku firma założona i prowadzona przez McMullena sprzedała aż 5 tysięcy lalek.

Ceny luksusowych gadżetów dla entuzjastów szeroko pojętej erotyki, wahały się od 5 do 10 tysięcy dolarów za sztukę, w zależności, jakie klient zażyczył sobie modyfikacje.

Świat jednak nie stoi w miejscu, ludzie mają coraz większe potrzeby, a technologia daje już naprawdę duże możliwości, więc producent zdecydował się znacząco ulepszyć lalki, wyposażając je w sztuczną inteligencję.

W nowy projekt o nazwie Realbotix zaangażowani zostali inżynierowie z firmy Hanson Robotics, który znani są z produkcji zaawansowanych robotów humanoidalnych.

Ich zadaniem będzie przygotowanie lalki potrafiącej prowadzić prostą konwersację i zdolną do wykonania określonych przez klienta czynności.

Entuzjaści lalki RealDoll, a teraz Realbotix, będą mogli liczyć na to, że humanoidalny gadżet, leżąc w łóżku, będzie w stanie rozmawiać, poruszać kończynami, ustami, językiem, oczami i powiekami.

Podstawową wersję lalki będzie można nabyć już za dwa lata za 30 tysięcy dolarów, natomiast spersonalizowaną za grubo ponad 60 tysięcy dolarów.