Super Bowl 2016 pełne superbohaterów

Jeden z najważniejszych amerykańskich wieczorów tego roku, czyli Super Bowl 2016, już za nami i jak można się było spodziewać obfitował on w filmowe zapowiedzi na zbliżające się miesiące. Oczywiście zwiastuny nadchodzących produkcji nie są długie, bo te kilkadziesiąt sekund czasu w przerwie kosztuje majątek, ale i tak warto je zobaczyć.

Jeden z najważniejszych amerykańskich wieczorów tego roku, czyli Super Bowl 2016, już za nami i jak można się było spodziewać obfitował on w filmowe zapowiedzi na zbliżające się miesiące. Oczywiście zwiastuny nadchodzących produkcji nie są długie, bo te kilkadziesiąt sekund czasu w przerwie i tak kosztuje majątek.

Tak czy inaczej, mogliśmy zobaczyć nowe materiały filmowe z takich hitów, jak X-Men: Apocalypse (premiera 27 maja), Dzień Niepodległości 2 (premiera 24 czerwca), The Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (premiera 3 czerwca), Jason Bourne (tytuł nie jest jeszcze znany, premiera 29 lipca), Deadpool (premiera 12 lutego), Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (premiera 6 maja) czy Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości (premiera 25 marca).

Zapraszamy do oglądania: