Kolekcja kosmicznych GIFów od NASA

NASA właśnie dołączyła do szacownego grona posiadaczy ogromnej bazy najróżniejszych GIF-ów związanych z tematyką kosmosu. W ten sposób jeszcze bardziej spopularyzuje wiedzę o otaczającym nas świecie. Na serwisie GIPHY znajdziecie więc niezliczone animacje...

NASA właśnie dołączyła do szacownego grona posiadaczy ogromnej bazy najróżniejszych GIF-ów związanych z tematyką kosmosu. W ten sposób jeszcze bardziej spopularyzuje wiedzę o otaczającym nas świecie.

Na serwisie GIPHY znajdziecie więc niezliczone animacje stworzone ze zdjęć wykonanych przez sondy, satelity, astronautów, a także grafiki ze świata fikcji naukowej, które dopiero będą miały miejsce w przyszłości.

"NASA chce inspirować społeczeństwo, dlatego też dzieli się unikatowymi materiałami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chcemy pokazać obiekty oraz misje i ludzi, którzy biorą w nich udział. Można je pobrać i udostępniać, a nawet wykorzystywać do tworzenia własnych cyfrowych dzieł sztuki" - czytamy w oficjalnym komunikacie agencji.

Nie tracąc Waszego cennego czasu, zapraszamy pod ten link.