Trump spotka się z ludźmi z Doliny Krzemowej

W tym tygodniu dojdzie do niezwykle ważnego spotkania w świecie najnowszych technologii, a mianowicie szefów większości największych firm Doliny Krzemowej z Donaldem Trumpem w Nowym Jorku. Zaproszenia na konferencję otrzymało sporo znanych...

W tym tygodniu dojdzie do niezwykle ważnego spotkania w świecie najnowszych technologii, a mianowicie szefów większości największych firm Doliny Krzemowej z Donaldem Trumpem w Nowym Jorku.

Zaproszenia na konferencję otrzymało sporo znanych na całym świecie firm, które powstały i prężnie rozwijają się w Stanach Zjednoczonych, a swoją aktywnością mają ogromny wpływ na gospodarkę kraju.

Na spotkaniu w nowojorskim Trump Tower ma zjawić się m.in. szef Apple (Tim Cook), Microsoftu, Facebooka, Amazona (Jeff Bezos), Alphabetu-Google (Larry Page), IBM, Oracle, Tesla-SpaceX (Elon Musk) i wielu innych.

Co ciekawe, giganci Doliny Krzemowej wcale nie są zadowoleni z takiego spotkania. Nie jest tajemnicą, że prawie wszyscy chcieliby na fotelu najbardziej wpływowego prezydenta świata widzieć Hillary Clinton.

Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej, i czy im się to podoba, czy nie, będą musieli wspólnie stworzyć piękną wizję przyszłości rozwoju swoich firm z Donaldem Trumpem, który podobnie jak oni, jest dobry w te klocki.