Oto największy telewizor 4K na świecie. Kosmiczne 262-cale i szokująca cena

C SEED jest firmą znaną na całym świecie ze swojej ekskluzywnej elektroniki dla najbardziej wymagających. Teraz producent zaprezentował największy na świecie telwizor z wyświetlaczem o przekątnej aż 262 cali, który oferuje rozdzielczość 4K...

C SEED jest firmą znaną na całym świecie ze swojej ekskluzywnej elektroniki dla najbardziej wymagających. Teraz producent zaprezentował największy na świecie telwizor z wyświetlaczem o przekątnej aż 262 cali, który oferuje rozdzielczość 4K, kontrast na poziomie 5000:1, podświetlenie LED i jasność 800 nitów.

Model 262 prezentuje się nieziemsko i pięknie wpisze się w każdy wielki salon. Austriacki producent zapewnia, że oglądanie na nim filmów jest niepowtarzalnym przeżyciem, które do tej pory było zarezerwowane tylko dla sal kinowych.

Największy telewizor LED 4K na świecie od firmy C SEED. Fot. C SEED.

Olbrzymi wyświetlacz wysoki na 2,57 m i szeroki na 6,1 m uzupełniony został system audio zawierającym 10 najwyższej jakości głośników, generujących przestrzenne pole dźwiękowe w systemie 7.1 lub 9.1.

Największy telewizor LED 4K na świecie od firmy C SEED. Fot. C SEED.

Telewizor jest bardzo ciężki, bo waży 800 kilogramów, ale największym zmartwieniem dla wszystkich nim zainteresowanych powinna być jego cena, która wynosi, bagatela, 549 tysięcy dolarów (ponad 2 miliony złotych) plus 38 tysięcy dolarów (140 tysięcy złotych) instalacja na ścianie.

Źródło: C SEED / Fot. C SEED