Tak będzie wyglądała przyszłość programów rozrywkowych

Największą popularnością w telewizji cieszą się programy rozrywkowe, dlatego specjaliści stają na głowie, aby swoim widzom zapewnić coraz bardziej nieziemską rozrywkę i regularnie przyciągać ich przed ekran telewizorów. Przyszłość programów rozrywkowych zapowiada się...

Największą popularnością w telewizji cieszą się programy rozrywkowe, dlatego specjaliści stają na głowie, aby swoim widzom zapewnić coraz bardziej nieziemską rozrywkę i regularnie przyciągać ich przed ekran telewizorów.

Przyszłość programów rozrywkowych zapowiada się iście kosmicznie. Zapewnią to niesamowite możliwości silników graficznych z gier, jak np. Unreal Engine.

Jego potęgę do generowania wirtualnych scen 3D można wykorzystać na wiele sposobów. Jedynym ograniczeniem wydaje się tylko wyobraźnia twórców.

Za chwilę będziecie mogli zobaczyć małą próbkę nadchodzących programów rozrywkowych od The Future Group, w których uczestnicy i widzowie przed ekranami telewizorów, laptopów czy smartfonów będą mogli rozerwać się jak nigdy wcześniej.

Źródło: YouTube/The Future Group