10 najpopularniejszych tekstów 2017 roku na GeekWeeku

Mamy już rok 2018, ale na chwilę wróćmy jeszcze do ubiegłego roku i sprawdźmy, o czym najchętniej czytaliście na łamach GeekWeek.pl w całym 2017 roku. Chyba przyznacie, że był to bardzo ciekawy rok pod względem odkryć naukowych i rozwoju najróżniejszych technologii...

Mamy już rok 2018, ale na chwilę wróćmy jeszcze do ubiegłego roku i sprawdźmy, o czym najchętniej czytaliście na łamach GeekWeek.pl w całym 2017 roku. Chyba przyznacie, że był to bardzo ciekawy rok pod względem odkryć naukowych i rozwoju najróżniejszych technologii, które kiedyś, ale wiele już teraz, odmienia naszą codzienną rzeczywistość na lepsze.

Najlepiej odzwierciedla to 10 najpopularniejszych wśród Was newsów, z którymi za chwilę będzie mogli się zapoznać i nadrobić zaległości, oczywiście, jeśli ich nie dostrzegliście w natłoku codziennych wydarzeń ze świata.

Co jest zaskoczeniem, wśród nich nie ma informacji o tym, czym żyje świat technologii, czyli autonomicznych samochodach, bitcoinie czy technologii blockchain. Za to mamy sporo newsów o ważnych i tajemniczych odkryciach w przestrzeni kosmicznej, energetyce jądrowej czy sztucznej inteligencji.


10. Mamuty pojawią się na Ziemi już za 2 lata (zobaczcie tutaj)

 

9. Dziwna megastruktura znowu zmieniła jasność (zobaczcie tutaj)

 

8. Tajemniczy obiekt z głębi kosmosu pod lupą SETI. To sonda Obcych? (zobaczcie tutaj)

 

7. W Czarnobylu doszło do wybuchu jądrowego (zobaczcie tutaj)

 

6. Największy samolot świata zaprezentowany (zobaczcie tutaj)

 

5. Na Pacyfiku odkryto nową plamę śmieci. Jest 3 razy większa od Polski! (zobaczcie tutaj)

 

4. Niesamowite znalezisko w slumsach Kairu (zobaczcie tutaj)

 

3. Nadchodzą seksroboty ze sztuczną inteligencją (zobaczcie tutaj)

 

2. Niewyobrażalne skażenie po testach jądrowych w Korei Północnej (zobaczcie tutaj)

 

1. NASA: Odkryliśmy w Układzie Słonecznym bardzo dziwny obiekt (zobaczcie tutaj)

Nie wiemy jak Wy, ale my już nie możemy doczekać się tego, co ciekawego przyniesie nam rozpoczynający się 2018 rok. Możecie być pewni, że na pewno Was o tym poinformujemy na łamach serwisu :)

Źródło: GeekWeek.pl