SpaceX publikuje piękne zdjęcia Falcona Heavy na platformie LC-39A

SpaceX kazało nam długo czekać, ale wreszcie opublikowało piękne, dobrej jakości zdjęcia Falcona Heavy stojącego na słynnej platformie LC-39A, z której ma wystartować w kosmos jeszcze w tym miesiącu. Na profilu firmy na serwisie Flickr zostały opublikowane cztery zdjęcia...

SpaceX kazało nam długo czekać, ale wreszcie opublikowało piękne, dobrej jakości zdjęcia Falcona Heavy stojącego na słynnej platformie LC-39A, z której ma wystartować w kosmos jeszcze w tym miesiącu.

Na profilu firmy na serwisie Flickr zostały opublikowane cztery zdjęcia, ale tak naprawdę są to dwa, a kolejne dwa są ich powiększeniem. Możemy zobaczyć na nich "Ciężkiego" w pełnej krasie podczas dnia i wieczorem. Z kolei na Instagramie pojawił się film, na którym możemy zobaczyć najpotężniejszą rakietę SpaceX z widoku z lotu ptaka.

Przypomnijmy, że w stopniu ładunkowym w kosmos ma polecieć czerwony Roadster pierwszej generacji (zobaczcie tutaj), czyli elektryczny sportowiec od Tesli. W ubiegłym roku doczekał się on swojego niezwykle szybkiego następcy (zobaczcie tutaj). Ma on pojawić się na ulicach za 2 lata.

Według Elona Muska, czerwony samochód poleci w kierunku Czerwonej Planety, gdzie ma stać się kapsułą czasu i przetrwać miliony lat. Tymczasem zobaczcie testową wersję Falcona Heavy na zdjęciach.

Źródło: GeekWeek.pl/SpaceX/Flickr / Fot. SpaceX/Flickr