Bill Gates pojawi się w The Big Bang Theory

Bill Gates coraz częściej pojawia się w mediach. A to wszystko za sprawą realizacji swoich wielkich projektów, dzięki którym chce swoimi miliardami polepszyć życie setek milionów ludzi żyjących na naszej planecie. Niebawem drugi najbogatszy człowiek na naszej planecie pojawi się...

Bill Gates coraz częściej pojawia się w mediach. A to wszystko za sprawą realizacji swoich wielkich projektów, dzięki którym chce swoimi miliardami polepszyć życie setek milionów ludzi żyjących na naszej planecie.

Niebawem drugi najbogatszy człowiek na naszej planecie pojawi się w sitcomie. Bill stanowczo odmawiał swojego udziału w wszelakich projektach rozrywkowych, ale teraz, po blisko 17 latach przerwy, wystąpi gościnnie w Teorii Wielkiego Podrywu (The Big Bang Theory), czyli serialu, w którym występuje grupka specyficznych geeków/nerdów.

Bill Gates pojawi się w The Big Bang Theory. Fot. TVLine.

Jednego z założycieli słynnego Microsoftu będziecie mogli zobaczyć w serialu już w przyszłym miesiącu. Podobno scena z nim w roli głównej będzie rozegrana u Penny w pracy. Mamy nadzieję i trzymamy kciuki za to, żeby całe zamieszanie z Billem nie skończyło się tylko na 2-sekundowej scenie, a wniosło coś ciekawego do fabuły. W całej historii serialu, gościnnie wystąpili w nim m.in. Elon Musk czy Stephen Hawking.

Źródło: GeekWeek.pl/CNN / Fot. TVLine.