Filmy z detonacji bomb atomowych w jakości 2K

Chyba nic na Ziemi nie może równać się z potęgą wybuchu jądrowego. Z pewnością widzieliście już wiele niesamowitych filmów, w których detonowano ładunki jądrowe, jednak dziś będziecie mieli okazję ujrzeć najciekawsze z nich w jakości 2K. Potężny wybuch, oślepiający rozbłysk i przemieszczająca się...

Chyba nic na Ziemi nie może równać się z potęgą wybuchu jądrowego. Z pewnością widzieliście już wiele niesamowitych filmów, w których detonowano ładunki jądrowe, jednak dziś będziecie mieli okazję ujrzeć najciekawsze z nich w jakości 2K.

Potężny wybuch, oślepiający rozbłysk i przemieszczająca się z ogromną prędkością fala uderzeniowa, niszcząca dosłownie wszystko na swojej drodze. Teraz będziecie mogli przeżyć te niezwykłe momenty, oglądając je na materiałach przygotowanych z 16 i 36 mm taśm filmowych.

Widoczna jest na nim powstała w trakcie eksplozji fala uderzeniowa, która dosłownie przesuwa grunt wraz z drzewami i domami. Kilka z filmów zostało nagranych na terenie Navada Test Site oraz na wyspach Pacyfiku.

Pomimo faktu, że jest to broń masowej zagłady, jej detonacja niewątpliwie budzi podziw i zachwyt swoją potęgą.